Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сирини

Мнение за Sony shake 33

Препоръчан отговор

Добър ден , решил съм да си взема някъква аудио система на сони  и се спрях на този модел :  http://www.emag.bg/audio-sistema-sony-shake-33-2200w-bluetooth-nfc-shake33pn-eu/pd/D8DHQBBBM/

: ето и едно клипче .. : 

ии така .. питането ми към вас е , да ми кажете какво мислите за нея , и ако някой е слушал как звъчи нека си изкаже мнението :)
ПС: не е нужно да ми предлагате да си взема отделно тонколони и усилвател ... искам просто да си изкажете мнението.

ето тук може да видите по-точни характеристики:

http://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/sony/shake-33pn-p229893999/?gclid=CjwKEAiAk8qkBRDOqYediILQ5BMSJAB40A5UPLbP0yq8t2KfYNeP1CKuLJ3uVcRGg0P9kiCal9sCuxoC2Rvw_wcB

Характеристики: 
Обща мощност, W (RMS): 2200 Поддържани формати: MP3, CD, CD-R, CD-RW Тунер: FM RDS Дистанционно управление: Да USB: Да Други: Dual USB Play & Rec; Други: Bluetooth, NFC, LED ligthning; DJ sound effects; Други: Party Chain; Smartphone Remote Control (SongPal) Тегло с опаковка: 50 кг. 
Продукт известен още и като SHAKE 33 PN, SHAKE33PN, SHAKE 33PN, SHAKE-33 PN

ППС : и ако има по-добър модел подобен на този ще съм благодарен да споделите.

аа и забравих да кажа че ще се ползва за всичко от рода на купони а/у .. :Д

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Добър ден , решил съм да си взема някъква аудио система на сони  и се спрях на този модел :  http://www.emag.bg/audio-sistema-sony-shake-33-2200w-bluetooth-nfc-shake33pn-eu/pd/D8DHQBBBM/

: ето и едно клипче .. : 

ии така .. питането ми към вас е , да ми кажете какво мислите за нея , и ако някой е слушал как звъчи нека си изкаже мнението :)

ПС: не е нужно да ми предлагате да си взема отделно тонколони и усилвател ... искам просто да си изкажете мнението.

ето тук може да видите по-точни характеристики:

http://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/sony/shake-33pn-p229893999/?gclid=CjwKEAiAk8qkBRDOqYediILQ5BMSJAB40A5UPLbP0yq8t2KfYNeP1CKuLJ3uVcRGg0P9kiCal9sCuxoC2Rvw_wcB

Характеристики: 

Обща мощност, W (RMS): 2200 Поддържани формати: MP3, CD, CD-R, CD-RW Тунер: FM RDS Дистанционно управление: Да USB: Да Други: Dual USB Play & Rec; Други: Bluetooth, NFC, LED ligthning; DJ sound effects; Други: Party Chain; Smartphone Remote Control (SongPal) Тегло с опаковка: 50 кг. 

Продукт известен още и като SHAKE 33 PN, SHAKE33PN, SHAKE 33PN, SHAKE-33 PN

ППС : и ако има по-добър модел подобен на този ще съм благодарен да споделите.

аа и забравих да кажа че ще се ползва за всичко от рода на купони а/у .. :Д

И ще дадеш 1360 лева за тази  изгъзица? Сигурно, парите ги нямаш за нищо. Коментара ми започва така: Само му погледни външният вид. Друго не ти трябва. А да! И да разбираш от техника.Под аватара ти пише друго, но явно е написано колкото да не е без хич. Разполагаш с парите. Поспри се и се поинтересувай повече. Иначе "eMag" ще се оттърват от една дрънкалка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ще дадеш 1360 лева за тази  изгъзица? Сигурно, парите ги нямаш за нищо. Коментара ми започва така: Само му погледни външният вид. Друго не ти трябва. А да! И да разбираш от техника.Под аватара ти пише друго, но явно е написано колкото да не е без хич. Разполагаш с парите. Поспри се и се поинтересувай повече. Иначе "eMag" ще се оттърват от една дрънкалка!

ами  не , парите ги нямам , мисля да е на изплащане / лизинг ... така че предложете нещо което да е на лизинг :) точно заради тази причина избрах това ..

ПС: ако имах парите нямаше да пиша "не е нужно да ми предлагате да си взема отделно тонколони и усилвател ... "  , а щях да си купя отделно тонколони и усилвател .. но както и да е .

Ако има по-добро за тези пари , което ще може да се вземе на лизинг предложете :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са мноооого пари. Предостатъчни за доста добри неща.. Бягай от всякакви лизинги. Пари, които не си изкарал сам лесно се хвърлят на вятъра. А след това много ограничения заедно с лихвите.

Като се пита първо се казва селото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че тази мощност е реална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че тази мощност е реална?

Не , не мисля.. това е общата мощност , иначе предполагам че е около 550 - 600W със неточни прояснения , защото информацията е оскъдна ... и дори никаде не е казано колко е  :rolleyes:

ПС : (предполагам че е 550-600 вата , защото някаде видях подобен модел със коментар  , че "това не е реалната мощност ,а общата  иначе е около 600 вата" ....)    

ето на това видео ги сравняват : sony GPX88 vs Shake 33 : 

ПС : Тук е моделът на Shake 33 със обща мощност 1800W.....

Ето и видео на  GPX88 , за да  видите какво предстъвлява : 

Ако  във България предлагаха Sony GPX88 бих си го взел вместо Shake 33 .. 

ППС : Ааа  и забравих да  ви попита , ако отида на място да я видя , ще ми дадът ли да я тествам ? 

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази система я слушах в Технополис тия дни... по-гадно свирещо нещо не съм чувал скоро. Самият факт, че не искаш усилвател и колони отделно говори достатъчно и обезсмисля да искаш мнение от хората. Тази система е не повече от 150 до 200 вата, но пак е съмнително и свири брутално зле. С някой филипс, онкио или по-интересна йамаха от края на 80-те и началото на 90-те и някои интересни колони за половината от цената ще свирнат не в пъти, а в десетки пъти по-добре. Не робувате на марки и шарени светодиоди. Тези системи НЕ СВИРЯТ, те бучат и трещят, но не свирят!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от Галин Тенев
      Здравейте, колеги, имам следния проблем. Стария телефон умря (Sony xperia z3), [наду се отвътре, батерията отказва да се зарежда, общо взето 5г. Телефон дал си е живота вече] за моя лична заблуда и съжаление всички контакти са били в устройството. В момента съм с (Sony xperia xa2 ultra), та има ли някакъв вариант да успея да прехвърля контактите, да ги сваля, копирам, снимам или по някакъв начин да ги прехвърля. Примерно като го включа към PC, Да намеря някакъв файл, който да съдържа информацията с контактите. Благодаря 
    • от Галин Тенев
      Здравейте, съфорумци , предстои ми наложителна смяна на телефона (стария е Sony z3 d6603 ,2014г.) Поради факта че се отлепи (започна да се повдига спрямо рамката) водих го на ремонт , сменихме и батерията но се оправи само за месец, таа съм се насочил към нов смартфон . Бих искал да чуя съвети и препоръки относно такъв. Държа да е сони отново и да е до 800 лв. Някой с Sony Xperia xa2 ultra да каже мнение или да чакам новите xa3,xa3 ultra. Благодаря предварително
    • от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
  • Дарение

• Добави ново...