Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте пичове и пички, някой ако може да помогне в следното. Преди години написа 7 метълски песни, които според мен и всеки които ги е видял му звучат супер. Аз с музика не се занимавам, просто имах трудни години и тогава така ме изби. Някой да знае български групи, които правят нещо подобно на между рамщайт и ill nino – повече към нео матъла, песни само с китари и барабани ме дразнят.

Всички са римувани куплети има една две без рима те са доста ужасни и динамични. Не че съм решил да намирам група точно сега само питам, защото аз не съм срещал хубав БГ метъл, иначе това което на мен ми харесва е: Soilwork, Soulfly, Skillet – скоро ги чух, Ill nino. И друго те песните са доста ужасни, пее се само за борби, победи, загубим, смърт, написани са по фентъзи начин не са извратени. Който може да пусни ликове към БГ групи да чуя.

Благодарско!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че търсиш група, на която да представиш песните си и евентуално да ги свирят/пеят?

Принципно малко трудно:

1. Всяка група си има стил и това е част от харизмата ѝ. Трудно биха приели нещо друго.

2. За сериозна група се намесват мениджъри, промоутъри, агенции и т.н.

Принципно имам познат, който свири в група. Мога да проверя дали има интерес, но съвета ми е да нямаш големи очаквания.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ми трябва дамо да чуя някоя друга група как звучат, а пиша тук защото този форум е малко по известен и може повече хора да пишат. Иначе още не съм търсил разни метал и музикални форуми.

Пък за очаквания, ако някой ден имам пари може да си платя за всичко да стане както трябва, за това до сега на никой не съм казвал искам или да станат яки или хич да никой да не ги давам. То PR мениджъри и промутъри в тази сфера едва ли, не знам колко хора слушат такава музика вероятно под 1% от българите. Ако се пеят на английски в тубата ФБ, спам и разни такива, ще достигнат до повече хора, но за БГ май само аз ще си ги слушам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.