Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер.

Както споменах в заглавието лаптопа е "HP Pavilion 15-p053eu", който го закупих вчера.

Сложих му лидолс 7 всичко протече идеално при инсталацията, но стана време да го свържа към интернета, но не ми намираше рутера и се сетих, че трябва да му инсталирам драйверите за "wireless"..проверих, каква ми е картата и свалих от сайта на "hp" драйвера за този модел, карта, която е "Broadcom BCM43142" и го инсталирах.След това проверих в "Device Manager" дали го има..има го и е инсталирам..Но все още остана забранен/изключен и вече над два часа се чудя как да го включа/активирам..Има така наречения "Function key", но не намирам бутон, за активиране/включване..И за това реших вече да питам..

П.С:Не съм инсталирал други драйвери, освен този, защото ми се искаше директно да ги сваля на него и да действам. 

Лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер.

Както споменах в заглавието лаптопа е "HP Pavilion 15-p053eu", който го закупих вчера.

Сложих му лидолс 7 всичко протече идеално при инсталацията, но стана време да го свържа към интернета, но не ми намираше рутера и се сетих, че трябва да му инсталирам драйверите за "wireless"..проверих, каква ми е картата и свалих от сайта на "hp" драйвера за този модел, карта, която е "Broadcom BCM43142" и го инсталирах.След това проверих в "Device Manager" дали го има..има го и е инсталирам..Но все още остана забранен/изключен и вече над два часа се чудя как да го включа/активирам..Има така наречения "Function key", но не намирам бутон, за активиране/включване..И за това реших вече да питам..

П.С:Не съм инсталирал други драйвери, освен този, защото ми се искаше директно да ги сваля на него и да действам. 

Лека вечер.

Ето ви едно решение на проблема: http://h30434.www3.hp.com/t5/Wireless-Internet-Home-Networking/Problem-with-Broadcom-wireless-driver-for-HP-Pavilion-15/td-p/4553178

И беше ли нужно да пускате 4 еднакви теми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер.Както казах по горе аз нямам проблем с драйвера и двата ми ги отчете в  "Device Manager"..Проблема ми е как да включа  "wireless"..изкарва ми един хикс и до там не мога да намеря никои рутер.И аз не мога да разбера, какво написах, но най на кратко изключен е и не знам как да го включа.

И не беше нужно да пусна четири теми.. просто цъкнах много пъти на пусни новата тема и го от чело..Пак дрънкам глупости..Извинявай, че те притесних с тази глупост от моя страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.