Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели!
Пускам темата основно заради лаптоп до 1000лв, понеже знам че парите за конфигурация са малко, особено когато става за гейминг.
И все пак искам да попитам, какви предложения може да ми дадете за гейминг конфигурация до 1000лв. без да включваме монитор. На ясно съм че high quality на графиката няма как да се постигне при новите игри като Call of Duty, Battlefiled, Watch Dogs и т.н но все пак да ги подкара някак си. Другият вариант, който аз лично мисля че е по удачен, лаптоп до 1000 лева пак за същата цел. 

Редактирано от IliaKostadinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!

Пускам темата основно заради лаптоп до 1000лв, понеже знам че парите за конфигурация са малко, особено когато става за гейминг.

И все пак искам да попитам, какви предложения може да ми дадете за гейминг конфигурация до 1000лв. без да включваме монитор. На ясно съм че high quality на графиката няма как да се постигне при новите игри като Call of Dudy, Battlefiled, Watch Dogs и т.н но все пак да ги подкара някак си. Другият вариант, който аз лично мисля че е по удачен, лаптоп до 1000 лева пак за същата цел. 

Ако имаш конфигурацията в подписа ти съвсем спокойно можеш да си ги играеш тези игри на макс почти...Друг въпрос е ако се търси втора машина или за приятел,това е добро :

GB B85M-D2V

I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150

4G DDR3 1600 KINGST HYPER FURY

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 763.83 лв. с ДДС

+

https://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=580466

Видеокартата е равна на r9 270,но не е в изпълнение на PowerColor,a на GB с 3 вентилатора дори,повече не можеш да искаш за тези пари,пък и всичко влиза под 1000 лева.

Редактирано от monicho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурация за 1000 лева  е равна на лаптоп за 1800  лева .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш конфигурацията в подписа ти съвсем спокойно можеш да си ги играеш тези игри на макс почти...Друг въпрос е ако се търси втора машина или за приятел,това е добро :

GB B85M-D2V

I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150

4G DDR3 1600 KINGST HYPER FURY

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 763.83 лв. с ДДС

+

https://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=580466

Видеокартата е равна на r9 270,но не е в изпълнение на PowerColor,a на GB с 3 вентилатора дори,повече не можеш да искаш за тези пари,пък и всичко влиза под 1000 лева.

Конфигурацията не е за мен, подарък е. Благодаря за мнението.  :)

Редактирано от IliaKostadinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel:

AMD:

И двете ще се представят много по-добре от геймърски лаптоп дори и за повече от 1 800 лв. 
FX-а го предлагам, за да има малко разнообразие, а не е че е по-добър от 4460 дори и след клок. Все пак няма да е грешка ако избереш него.
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel:

AMD:

И двете ще се представят много по-добре от геймърски лаптоп дори и за повече от 1 800 лв. 
FX-а го предлагам, за да има малко разнообразие, а не е че е по-добър от 4460 дори и след клок. Все пак няма да е грешка ако избереш него.

Видео

Не че PowerColor-а не върши работа,просто е 60 лева по-скъп,а дори малко по-бавен май,та по-шумен и по-горещ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно си прав но това е refurbished. По-тая логика ето 270X за 250 лв. с гаранция.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно си прав но това е refurbished. По-тая логика ето 270X за 250 лв. с гаранция.

Е,че какво им е ? Аз мисля,че биха надживели PowerColor-а.

Редактирано от monicho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.