Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, първо искам да започна с едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! на всички от екипа на kaldata.com. Благодаря Ви наистина много за всичко, с което ми помогнахте. Без Вас нямаше да имам нито хубав компютър нито нищо свързано с хардуер и софтуер. Ако не бяхте Вие щях да съм като мнозинството, което се връзва на глупостите по телевизията свързани с хардуер. Ако не бяхте вие нямаше да съм толкова информиран относно хардуер и софтуер и ако не бяхте Вие нямаше да съм това, което съм сега. Благодарен съм за всичко, което направихте за мен.

Та да говоря по същество. Наближава Коледа и възнамерявам да си подобря малко периферията. Клавиатура имам сравнително добра-Sharkoon Skiller Gaming, която ми върши чудесна работа, PC-имам, а мишката ми е на марката Genius, с която карам близо 3 години. Не се хвърлям на Bloody или такива боклуци, тъй като според мен не мишката прави играча било то LoL или каквато и да е друга игра. Да мога да я движа по монитора ми е достатъчно. Не смятам, че в момента е добра идея да купя точно мишка и затова единственият вариант са слушалките. 

Имам само две изисквания, но понеже нямам достатъчно информация за моделите слушалки на пазара се допитвам до вас. Предполагам, че ще си взема пълен боклук, който няма и на половина да ми върши работата.

Достатъчно е слушалките да са с USB накрайник и съответно да са съвместими с PC.
Искам да имат стабилен микрофон, а не някой от левчето, който е просто сложен за да го има и да се вдига цената на хеад сета с 10 лева. Възможно най-чист звук и от микрофона и от самите слушалки, защото при игрите ми трябва комуникация, а не някакво пръщене и всевъзможни шумове. 

Това е като цяло.
Бюджетът ми е до 100 лева, като ако е възможно да се хване някоя Коледна промоцийка ще е супер. Предполагам, че доставката също трябва да влезе в дадената сума. Ако пък разликата в качество и цена е твърде голяма може и да се направи някой компромис до 120 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни това! ;)

А може ли да се закупи от български сайт ? Нямам намерения да се занимавам с други поради усложненията с цената и доставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да се закупи от български сайт ? Нямам намерения да се занимавам с други поради усложненията с цената и доставката.

Не, поне аз не намира, но са чудесни слушалки, като звук и като вид. ;)

Може би и аз ще си взема един чифт да имам. (казвам може би защото ми е повече на кеф колоните)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не са ли същите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да си купиш каквито и да е слушалки е желателно да ги чуеш  . Въпреки че  съм противник  на USB слушалките ще ти предложа  Plantronics Audio 655 DSP USB  или  ако наистина искаш да чуеш звук и качество  се насочи към малко по-скъпичките модели .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допаднаха ми всичките, а ако трябва може и да са с 3.5 милиметровия жак. Няма проблем. Извинявам се, че не го споменах в първия пост. Ако трябва да съм честен-ще съм доволен на някой слушалки с по-добър микрофон отколкото звук. Ако има такива които и имат добър микрофон и покриват цялата ушна мида ще се супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз съм много доволен от тези;

Слушалки с микрофон Somic G938, USB, Черни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, поне аз не намира,

Само дето ще излезе много по-евтино от чужбина.

Чети какво се пита, не се прави на остроумен. Всеки си харчи парите,където и както намери за добре.

Редактирано от g060dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кои да си купя. Някакви предложения ? Бях чувал за някакви Sehnseir или нещо подобно, които били хубави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кои да си купя. Някакви предложения ? Бях чувал за някакви Sehnseir или нещо подобно, които били хубави.

За-хубав звук, ти трябва и хубава аудио карта, но ти държиш повече на микрофона, така че е по-добре да си вземете професионален микрофон, като тези с които пеят по големите сцени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми примерно SENNHEISER PC 131 и още Plantronics RIG FLEX спирам да давам предложения ,че хептен ще се омоташ като пиле в кълчища .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви други предложения ? 

Ако може и да се обосновете, защото ми е много трудно да преценя кои да избера.

https://www.ozone.bg/gaming-aksesoari/slushalki-s-mikrofon/razer-kraken-pro-black-edition/Тези ми допадат много на външен вид, но не знам колко лева всъщност струват. Чувал съм, че само заради логото цената се вдига много. Макар, че не търся по външен вид тези ми допаднаха много. Основно, защото покриват целите ушни миди е по-удобно. Не обичам слушалки които едвам-едвам закрепвам, че да не ми падат и те все да се изместват и аз нищо да не мога да чуя..

Редактирано от ExterminatorTM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Vladislav Valchev
      Някой има ли представа как да намеря USB-то на телевизора!? Поставям флашка в USB порта, но след това не мога да намеря от къде да я пъсна! Някой може ли да помогне!?

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.