Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искал да ви питам нещо. Може ли да се играе мултиплеър на gta 5 в България ? Понеже едно момче си я купи и се оплакваше, че не може.. И след като замина в чужбина можеше... Питам понеже мисля да си вземам xbox360 и gta 5...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре ps3+gta5 и да, можеш да играеш мулти в България.

Едни мой приятели съм ги гледал как играят онлайн. (ps3)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ок :D Е да и аз искам пс4 или хбох 1 one ама ... :D Хбох-а http://www.technopolis.bg/b2c/details/33833/P11030101/Konzola-XBOX-360-E пс3-то  http://www.technopolis.bg/b2c/details/33049/P11030101/Konzola-PLAYSTATION-3-12GB Е  какви са разликите между пс3 и хбох 360 ? Гледал съм клипове и излиза така xbox 360>ps3 xbox one<ps4. Не знам насочете ме към по-доброто, моля.

И още нещо 

Редактирано от Petio Stefanov Surbinski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за Xbox, но никога не бих си го взел  :D още по-малко пък PlayStation-a  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но за сметка на цената, за да играеш мулти на xbox-a, трябва да плащаш gold, а на ps3 играеш безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи пс3 :)

Колко се плаща този "голд" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради една игра ще си купиш PS3  :angry:  Нали знаеш, че като не си с хакната конзола ще плащаш всички игри.. Имай предвид, че те са по 30-40лв най-евтината да не говорим, че има такива дето са по 200 лв  :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам! :) Ще спестявам. А и няма да си я хаквам, защото имам един приятел който има пс3 хакната и му лагвало малко ;)

Ако вземам други игри, освен гта5 ще са от рода на Forza Horizon 2 и на Battlefield 4 ;) Но само когато са на намаление. 

Видях, че в амазон PlayStation 3 струва 300 лева с 100 лева по евтино. Колко ли ще струва доставката ? http://www.amazon.com/Sony-Computer-Entertainment-Playstation-System-3/dp/B00E369SDM/ref=sr_1_cc_3?s=aps&ie=UTF8&qid=1419091353&sr=1-3-catcorr&keywords=PS3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ще е по-добре да си вземеш PS4,защото след 5-6 месеца като престанат да правят игрите за пс3 много ще съжаляваш,ще стане като пс2 и псп и после и за 100 лв няма да можея да го продадеш.Аз навреме се отървах и го продадох за 300 лв с една игра,а другите все още ми прахулясват на шкафа.Тъй ли иначе каза,че ще спестяваш за игри,така че може и за пс4.Или пък най-добре едно PC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам лаптоп който 100% щеше да подкара гта 5 макар и с малко лаг ако видео картата ми небеше изгоряла... А за пс4... Много пари. Ще видим. А и аз няма да взимам всяка нова игра на пс3-то... Ще взема нещо като ГТА 5 Battlefield 4... И ще си ги цъкам мулти ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти не знаеш какво искаш....  :shock11:  най-добре си продай лаптопа на изгодна цена тогава и си купи или сглоби компютър, който ще ти покрива нуждите за 1500-1600лв САМО компютър без монитора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ще е по-добре да си вземеш PS4,защото след 5-6 месеца като престанат да правят игрите за пс3 много ще съжаляваш,ще стане като пс2 и псп и после и за 100 лв няма да можея да го продадеш.Аз навреме се отървах и го продадох за 300 лв с една игра,а другите все още ми прахулясват на шкафа.Тъй ли иначе каза,че ще спестяваш за игри,така че може и за пс4.Или пък най-добре едно PC.

Не говори така за ps2!

Това за мен е една от най-добрите конзоли!

Имам я може би вече от 5 години, а колко е падала и удряна не е истина, а работи като нова.

Класическа конзола, игрите ми все още са ми готини но не са ми готини като ги сравнявам с тези за pc-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво тогава най-добре да сабера около 800 лева да си продам лаптопа след тва за около 800-950 лева и да си сглобя една pc. По-евтино ще излезе а и хем ще покрие игрите за 4-5 години на пред..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво тогава най-добре да сабера около 800 лева да си продам лаптопа след тва за около 800-950 лева и да си сглобя една pc. По-евтино ще излезе а и хем ще покрие игрите за 4-5 години на пред..

Ти луд ли си?

Чуваш ли се какви ги говориш.

Няма как да покриеш игрите за 4-5 години, трябва постянно да ъпгрейдваш за да покриваш игрите за в бъдеще.

Също и за тази игра събери едно 1500лв без включен монитор нито периферия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам не ги разбирам тези работи :D Като тръгна да копувам догава ще се интересувам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам не ги разбирам тези работи :D Като тръгна да копувам догава ще се интересувам :D

Като тръгнеш да кОпуваш ще е късно  :rolleyes: Ти изобщо не си гледал май компютърни части? Аз мислех да си сглобявам компютър за 1000-1300лв и сигурно за 1-2 години ще подкарва игрите след това ще ми е нужда нова видео карта той вика за 900 лв  :D  Игрите излизат много бързо... Един компютър мине ли 3 години става пенсионер  :D В момента съветът който мога да ти дам е да го разкараш в най-скоро време тоя лаптоп и от там вече ти решаваш дали ще си правиш компютър за 900 лева или ще си купиш готов, но имай предвид, че лаптоп не се продава толкова лесно  ;) За да си сглобиш компютър пък трябва да знаеш много неща относно компонентите му... Като коя марка дъно е най-хубаво сокети и т.н или пък за процесора... пък за видеото да не говоря GDDR 5? DDR3 битовете абе... Не е току-тъй работа трябва да се чете бая за да си сглобиш компютър дори как се слага процесора е от значение  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че на лаптопа ми, цената му в момента е 990.00 лева ;) Видеото което ми е изгоряло е 94 лева. Лаптопа ми е запазен не е удрян нито изтърван ;). Такаче най-малко 700 лева ще му изкарам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че на лаптопа ми, цената му в момента е 990.00 лева ;) Видеото което ми е изгоряло е 94 лева. Лаптопа ми е запазен не е удрян нито изтърван ;). Такаче най-малко 700 лева ще му изкарам.

Най-много 700лв ще мъ вземеш, защото имай в предвид че е втора употреба, батерята е използвана, диска бая е работил (това означава че му остава по-малко живот) отделно да не говорим за картата му + работата...

Не можеш да го продадеш като цената на нов, той вече е използван, и смъкваш 200-300лв, ако ставаше така, аз така щях да си взимам кецове, да ги понося 1-2 месеца и да ги продам на цената на която съм ги купил. (малко прекалих със запетаите ама карай ...).

Като тръгнеш да кОпуваш ще е късно  :rolleyes: Ти изобщо не си гледал май компютърни части? Аз мислех да си сглобявам компютър за 1000-1300лв и сигурно за 1-2 години ще подкарва игрите след това ще ми е нужда нова видео карта той вика за 900 лв  :D  Игрите излизат много бързо... Един компютър мине ли 3 години става пенсионер  :D В момента съветът който мога да ти дам е да го разкараш в най-скоро време тоя лаптоп и от там вече ти решаваш дали ще си правиш компютър за 900 лева или ще си купиш готов, но имай предвид, че лаптоп не се продава толкова лесно  ;) За да си сглобиш компютър пък трябва да знаеш много неща относно компонентите му... Като коя марка дъно е най-хубаво сокети и т.н или пък за процесора... пък за видеото да не говоря GDDR 5? DDR3 битовете абе... Не е току-тъй работа трябва да се чете бая за да си сглобиш компютър дори как се слага процесора е от значение  ;)

Дори 1-2 години в днешно време са много, трябва да вземеш 2бона за да изкара толкова компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи запазвам си лаптопа и вземам пс4... Много по евтино ше излезе... 

Отколкото да си сглобя пс и да му сменям части на 2-3 години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете ,че за да играете в интернет с PS4 ,ще ви трябва Playstation plus ,което се плаща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи запазвам си лаптопа и вземам пс4... Много по евтино ше излезе... 

Отколкото да си сглобя пс и да му сменям части на 2-3 години...

Точно обратното, а хрумна ли ти че игрите са от сорта на 100 кинта едната ?

Като купиш 10 игри и ето ти го компютъра.

А и на компютъра, цената за игрите е 1/3 от тези за конзоли.

По-добре е компютър, можеш да го ползваш за много повече неща, да играеш пиратски игри или ако искаш платени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На такъв човек не можеш да обясниш... Първо вика PS3 после XBOX после PS4 После PC след малко ще стане и искам кола ама...  :brick wall:  Хем не знае какво.... Според мен PC-то винаги ще бъде по-изгодният вариант както казваш ти, Ники, но един човек първо трябва да преброи до 10 и да осмисли нещата и тогава да пише коментари  :rolleyes:

Както ти казах разкарай го тоя лаптоп или си купи нова видео карта за него и не мисли според мен за конзоли... Това е според моето мислене 

П.П Разбирам да си много запален геймър да си купиш PS, но ти не си такъв... Да уточня само че Лига за PS Няма  :biggrin: Аз макар че съм такъв голям фен на игрите и мога да прекарам цял ден пред компа да цъкам една игра не бих си купил PS3 Или 4 + това имайки предвид че трябва да му купувам игри, които мога да ги цъкам на компа без пари а там са по над 50лв хубавите игри...

Ето ти една сметка:

Купуваш едно PS4 = 800лв
Купуваш хубав Смарт ТВ (не може да се редувате с вашите на ТВ-то кой да играе и кой да гледа ТВ) = 400-600лв

Игри (имайки предвид, че са над 70-80лв хубавите игри ще ти излязат много ''евтини'')
PS Plus не знам каква е цената, но има там нещо да се плаща..

До тук само удари 1200-1500лв с PS4 И ТВ-то а ако сложа и 5-6 игри (хубави като BF3,BF4,GTA V, Far Cry 4 И т.н) няма какво да пиша...

Ето ти една сметка за компютър:

Дъно: 150лв

Процесор: 500лв

Рам памет: 150лв

Видео: 550лв

Захранване: 100лв

Хард: 100лв

Кутия с вентилатори: 100лв

Монитор 21,5 200лв да е не ми се вярва повече...

дръпнем ли чертата : 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

1600-1700лв излиза, но може и по-економично де... 

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS Plus му излиза точно 100лв на година. Този Playstation ако го ползва, да кажем, 5 години, това му излиза 500лв само, за да може да цъка онлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На такъв човек не можеш да обясниш... Първо вика PS3 после XBOX после PS4 После PC след малко ще стане и искам кола ама...  :brick wall:  Хем не знае какво.... Според мен PC-то винаги ще бъде по-изгодният вариант както казваш ти, Ники, но един човек първо трябва да преброи до 10 и да осмисли нещата и тогава да пише коментари  :rolleyes:

Както ти казах разкарай го тоя лаптоп или си купи нова видео карта за него и не мисли според мен за конзоли... Това е според моето мислене 

П.П Разбирам да си много запален геймър да си купиш PS, но ти не си такъв... Да уточня само че Лига за PS Няма  :biggrin: Аз макар че съм такъв голям фен на игрите и мога да прекарам цял ден пред компа да цъкам една игра не бих си купил PS3 Или 4 + това имайки предвид че трябва да му купувам игри, които мога да ги цъкам на компа без пари а там са по над 50лв хубавите игри...

Ето ти една сметка:

Купуваш едно PS4 = 800лв

Купуваш хубав Смарт ТВ (не може да се редувате с вашите на ТВ-то кой да играе и кой да гледа ТВ) = 400-600лв

Игри (имайки предвид, че са над 70-80лв хубавите игри ще ти излязат много ''евтини'')

PS Plus не знам каква е цената, но има там нещо да се плаща..

До тук само удари 1200-1500лв с PS4 И ТВ-то а ако сложа и 5-6 игри (хубави като BF3,BF4,GTA V, Far Cry 4 И т.н) няма какво да пиша...

Ето ти една сметка за компютър:

Дъно: 150лв

Процесор: 500лв

Рам памет: 150лв

Видео: 550лв

Захранване: 100лв

Хард: 100лв

Кутия с вентилатори: 100лв

Монитор 21,5 200лв да е не ми се вярва повече...

дръпнем ли чертата : 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

1600-1700лв излиза, но може и по-економично де... 

Точно това и аз имам в предвит, ако фейдата му е да цъка с джойстик си взима xbox 360 controller for windows и е готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.