Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте! Проблемът е такъв искам да си инсталирам фифа 15 ут на телефона но неможе. исписва ми че няма място на вътрешното хранилище. Имам достатачно място на сд картата но немога да си настроя телефона да ми инсталира нещата там.  

Та въпроса ми е може ли някой да си я инсталира и да ми изпрати фаиловете за да си я кача на сдкартата. скайп: ktm_2222 

Благодаря предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купена ли искаш да я играеш, или пипнато апк и кеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте! Проблемът е такъв искам да си инсталирам фифа 15 ут на телефона но неможе. исписва ми че няма място на вътрешното хранилище. Имам достатачно място на сд картата но немога да си настроя телефона да ми инсталира нещата там.  

Та въпроса ми е може ли някой да си я инсталира и да ми изпрати фаиловете за да си я кача на сдкартата. скайп: ktm_2222 

Благодаря предварително!!

Отиваш в хранилището и даваш да се ползва карата памет като основна памет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в хранилището и даваш да се ползва карата памет като основна памет?

Знам. но имам само phone storage и вътрешно хранилище незнам как да настроя картата с памет

Купена ли искаш да я играеш, или пипнато апк и кеш?

честно казано не разбирам много от тези раоти :) просто искам да играя ултимейт тийм. До колкото видях е безплатна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.