Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Закупих си следния лаптоп

HP Pavilion 15-n251su Notebook с вградена видео карта, и проблема е че инастлаирам каквото и да е игра и ми пише, че има грешка и не може да намери видео! Моля ако някой може да ми помогне, благодаря предварително! Следователно влезнах в сайта свалих драйвърите но, ми даде грешка и сега като ги инсталирам ми дава грешка, че тези драйвъри не са и до там!

Редактирано от Александър Емилов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворете Device Manager и вижте там има ли устройства с удивителна или въпросителна в жълт цвят.

С каква операционна система сте?

Можете да инсталирате Speccy и тя ще ви покаже какви компоненти имате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да мерси, но проблема при мен е че ми дава грешка при инстлирането на драйверите за лан и за видео каратата! и следователно имам достъп до интернет само на този комп, а не на този с проблема (лаптопа)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е кажете какво сте инсталирал и има ли точно такива драйвери на сайта на производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от тук трябва да свалиш драйверите за твоя модел. Вземаш една флашка, сваляш драйверите от сайта и ги прехвърляш на лаптопа. От там ги инсталираш.

Трябва само да избереш с каква ОС ще си. Виждам, че има драйвери за Win7 и Win8 64 битови.

Понеже за даден хардуер имаш няколко драйвера е хубаво да си инсталираш на лаптопа програмите Speccy или Aida, за да могат по хардуера да те насочат към правилния драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.