Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Имам ново закупен HP PAVILION 15-P050SU/J2T42EA с инсталиран Windows 8 и имам невероятни проблеми.Мисля,че на компютъра му липсват доста драйвери понеже като се опитам да направя някаква настройка на дисплея изобщо няма никаква промяна.Освен това изобщо липсва иконка и настройки за Wirless  и не мога да използвам друг интернет освен кабелен.Влязох в сайта на HP и си изтеглих графични драйвери, но ми се отваря прозорец ,в който пише че не отговарям на минималните изисквания и в крайна сметка нищо не се оправя ,а скоро може и да ослепея,понеже монитора ми е прекалено ярък.Нямам диск с драйвери.И искам да попитам може ли да махна този уиндоус и да си работя с някоя от старите версии,защото ми казаха че трябва да работи с някоя от новите версии.Моля Ви помогнете ми от 2 дена се занимавам и започнах леко да се изнервям.Много ще съм Ви благодарна. :)

П.С Лаптопа го е купила майка ми и от технополис са и казали,че не и трябва диск с драйвери.А уидоуса изобщо не знам кой го е инсталирал.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Имам ново закупен HP PAVILION 15-P050SU/J2T42EA с инсталиран Windows 8 и имам невероятни проблеми.Мисля,че на компютъра му липсват доста драйвери понеже като се опитам да направя някаква настройка на дисплея изобщо няма никаква промяна.Освен това изобщо липсва иконка и настройки за Wirless  и не мога да използвам друг интернет освен кабелен.Влязох в сайта на HP и си изтеглих графични драйвери, но ми се отваря прозорец ,в който пише че не отговарям на минималните изисквания и в крайна сметка нищо не се оправя ,а скоро може и да ослепея,понеже монитора ми е прекалено ярък.Нямам диск с драйвери.И искам да попитам може ли да махна този уиндоус и да си работя с някоя от старите версии,защото ми казаха че трябва да работи с някоя от новите версии.Моля Ви помогнете ми от 2 дена се занимавам и започнах леко да се изнервям.Много ще съм Ви благодарна. :)

П.С Лаптопа го е купила майка ми и от технополис са и казали,че не и трябва диск с драйвери.А уидоуса изобщо не знам кой го е инсталирал.....

1. Да бяхте уцелили правилния раздел

2. Изтеглете и инсталирайте точните драйвери за вашия модел и за вашата версия на операционната система. И прочетете бележките, съпровождащи драйверите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш тук и теглиш всички драйвъри според хардуера и инсталираш. Ако не знаеш какво желязо с точност има теглиш една Aida64 и ще видиш какъв хардуер имаш. Ако се затрудняваш купуваш DriverGenius и ще ти инсталира сам всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш тук и теглиш всички драйвъри според хардуера и инсталираш. Ако не знаеш какво желязо с точност има теглиш една Aida64 и ще видиш какъв хардуер имаш. Ако се затрудняваш купуваш DriverGenius и ще ти инсталира сам всичко.

Влизах,теглих драйвери ,но пише че не отговарям на минималните изисквания и нищо не се променя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизах,теглих драйвери ,но пише че не отговарям на минималните изисквания и нищо не се променя

Хмм.. странно. Само това ли изписва, че не отговаряте на минималните изисквания? Ако е възможно направете една снимка да видим с точност каква грешка дава. 

Windows 8 64 битов ли е или 32 битов? Да не би от там да идва проблема, защото в сайта има драйвъри само за 64 битов Windows. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

грешката,която ми излиза : This computer does not meet the minimum requierments for installing the software.

Проблема идва от ОС както каза по-горе ,а и моят е само 8.Намерих кои драйвери то няма в интернет или поне аз не намирам ...

PCI\VEN_14E4&DEV_4365&SUBSYS_2230103C
PCI\VEN_8086&DEV_0F18&SUBSYS_227B103C
ACPI\HPQ6007
ACPI\VEN_INT&DEV_33BD
ACPI\HPQ6001
  това са драйверите,които ми трябват,но няма съвместимост с ОС която имам и с модела на лаптопа а и в интернет почти нищо няма.Шанс...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.