Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес се опитах да си сложа видеокартата от моя компютър на този на баща ми и като се включи работи 2-3 минути и забива, дори лазера на мишката се изключва. Няколко пъти така и когато сложих кабела на вградената докато зарежда Windows-a няма проблем, но като "покаже" десктопа изглежда така:post-345915-0-59312400-1419075691_thumb.

Работи нормално за малко и след това се получава така.

Дъното е GA-G31M-ES2C, видеото което опитах да сложа е HD7770 от подписа, захранването е raider 750.

Целта беше да поиграя защото си изгубих рам паметта на моя(баща ми каза че ще го продаде след като изкарах 4 по мат. и скрих частите) а на лаптопа върви с 10-15 fps.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, ето го решението - изкарваш 6 по мат и компът тръгва с макс fps :)

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ми дават сега на компа ама нали скрих частите не си намирам рам паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ми дават сега на компа ама нали скрих частите не си намирам рам паметта.

Е ние какво можем да направим,да дойдем да ти я намерим ? :D

Намери си рам паметта и си играй на твоя компютър,няма да можеш сигурно,защото компютъра му е със слабо захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като си скрил частите да не мислиш, че това ще остане незабелязано? Нали се сещаш, че баща ти няма да го продаде тогава и проблема ще се задълбочи още повече.

Един съвет от мен.Седни и си научи уроците. Да вероятно в началото ще ти бъде по-трудно особено ако си закъсал с материала, но след време ще ти е по-лесно. Ще имаш време за учене, ще имаш време и за игри и дори родителите ти няма да те проверяват. Току виж като добро дете те наградили и с нова конфигурация.

Това е само съвет, не ти се карам и не те упреквам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих си рам паметта. Стария си тръгна без проблем. Аз ви питам защо прави така вие: ми намери си рамта, научи си и т.н. Казах ви че ми дават да си играя, четете ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.