Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

помогнете бозата е потекла мисля че е от процесора amd athlon 64 3500+  играя леки игрички предполагам че е от драйверите на процесора не мога да намеря читави проблема може и друг да е преинсталирах няколко пъти

пробвах различни програмки за драйвери и пак не съм доволен HELP me PLS ^^ а може и нещо от биоса да е нещо с рамта ли не знам

е тук нещо ми намирисва

Memory Bus Properties:       Bus Type   DDR2 SDRAM       Bus Width   64-bit       DRAM:FSB Ratio   CPU/7       Real Clock   354 MHz (DDR)       Effective Clock   707 MHz       Bandwidth  

5657 MB/s

мисля че някой ми е реcнал биоса  незнам и аз вече не разбирам много :(

reporttt.htm

Редактирано от Antonio Anachkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам въобще от тази конфигурация какво очакваш? Напълно морално остарял компютър. Да не говорим, че дъната Epox отдавна ги спряха от производство.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• благодаря за бързия отговор

на 10 години е тостера и виж го още се бие :D   значи всичко си е наред викаш да я махаме темата

а и чакай да те питам намерил съм една стара рам бях я махнал ама мисля ама мисля пак да я боцна

512mb PC2 5300U-555 Swissbit

SEUU6464D4B71EP-30R

стават за партииka с другата нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да на 10 години е. Навремето и аз имах подобна машинка, но вече може да се използва само като музеен експонат. Каквато и рам да слагаш, каквото и да правиш този компютър просто е "мъртвец". Това, че се включва и зарежда ОС е похвално, но само до там. За нищо не може да се използва вече.

Просто си събирай пари за чисто нова конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.