Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Признавам,не съм изчела всички теми и може да има нещо подобно,ако е така се извинявам. Бихте ли предложили таблет с вграден 3g, GPS, с ОС Андроид до към 300,макс.320лв. Държа да е 7 инча,ще се ползва  и като навигация,за гледан на филми и за интернет,игри няма да се играят на него.За подарък е и трябва до Коледа вече да съм взела нещо,но не мога да се ориентирам. Гледах този модел и почти щях да го поръчам,но чтох в някакъв форум,че не ставал? Този също е вариант ,но наистина ми се искаше да е нещо до 300лв. 

Друго,което гледах е този модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да бъде по-прегледно ето как трябва да си направиш линковете за следващия пост. Иначе става каша. Направил съм горе редакция на поства, за да се ориентираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да бъде по-прегледно ето как трябва да си направиш линковете за следващия пост. Иначе става каша. Направил съм горе редакция на поства, за да се ориентираш.

Благорадя, ще го имам в предвид.:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е като правило, но виж колко по-добре изглежда поста, може лесно да се прочете и разбере и съответно да се даде мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тези предложения. Личното ми мнение е, че Леновото е по-добрия избор. От към процесор,камера,големина,памет и батерия.Но пък Асуса е с по-нова версия на Андроид/а. Тук трябва сама да решиш, дали искаш с по-нова версия на Андроид, или да избереш Леновото с по-мощен хардуер.

Lenovo IdeaTab A8-50 3G

ASUS Fonepad 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е Fonepad 7, то по добре ME175CG

Тъй, като има по добра резолюция, по добри камери и ще получи ъпдейт до Kit Kat.

За повече бюджет бих, препоръчал: Asus FonePad 7 FE375CXG ,която резолюция на камерите е по малка (като на FE170CG) не е важна, а бързината на таблета.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.