Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да си купя един джойстик за PC-то все пак с него по-лесно се играят някои игри.Може ли да ми обясните трябва да ли да се настройват докато играя?Този джойстик хубав ли е http://www.emag.bg/dzhojstik-microsoft-xbox-360-cheren-usb-s9f-00002/pd/EF2WDBBBM/?ref=autosuggest

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този които си предложил е за Xbox. Аз съм с този добра работа върши, хем на добра цена е в момента. 

SPEEDLINK STRIKE FX за PS3 & PC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам два на HAMA още си работят, от Технополис ги взех за 20лв. парчето.

products_5007638_839548512.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този: http://www.technomarket.bg/products/09127798/trust-17416-trust-gxt-24-gamepad. Удобни са му бутоните, а и размерите му са малко по-малки, което е плюс за мен лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този които си предложил е за Xbox. Аз съм с този добра работа върши, хем на добра цена е в момента. 

SPEEDLINK STRIKE FX за PS3 & PC

Това че е за Xbox не означава, че не може да се ползва за PC. 

Правилно си се насочил, Yordan. Попринцип Xbox контролерите са най-качествени и като цяло най-хубави за PC.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този добър ли е http://www.emag.bg/gejmpad-logitech-f310-usb-s-vmestim-s-pc-940-000135/pd/D4HX9BBBM/

Марката Hama добри ли са? Някакво настройване трябва ли да има или направо вкарваш и почваш  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не ги слушай дотук коментиралите,особено Малкия Стар Войник,толкова е стар,че не може да помогне вече с нищо,горкия.
Ползвам Xbox 360 Wired Controller 7-ма година,не е мръднал,поддържа всички игри ,БЕЗ никакви допълнителни настройки,особено за игри като фифа и НФС-та.Ако видиш в стийм поддържани джойстици,ще видиш ,че пише,че на този има пълна поддръжка за всички игри излезли и поддържащи джойстик.
Не разбирам логиката на хората,които взимат боклуци по 20-40 лева,вместо да се купи 1 път ,но да е на Microsoft.

По-добре дай 20 лева отгоре,но не взимай Хама боклуци или лоджитех реплики на този който те съветвам.
Ето най-ниска цена на която го намерих в момента - http://www.altech.bg/bg/product/13526

ЕДИТ: Сега видях линка ти на първия джойстик,черния,взимай го без да се чудиш хич!

Редактирано от blablablaa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , искам да си купя един джойстик за PC-то все пак с него по-лесно се играят някои игри.Може ли да ми обясните трябва да ли да се настройват докато играя?Този джойстик хубав ли е http://www.emag.bg/dzhojstik-microsoft-xbox-360-cheren-usb-s9f-00002/pd/EF2WDBBBM/?ref=autosuggest

Преди няколко дена си взех същия - взимай го смело!

Имай предвид обаче, че кабела е много дебел и корав (лично на мен ми се ще да обеся на него говедото отговорно за това) и това малко разваля цялостното усещане от иначе много добрия джойпад. 

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го използвам само заради FIFA-та другите игри си ги играя с клавиатурата. 

За FIFA-та е идеален!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не ги слушай дотук коментиралите,особено Малкия Стар Войник,толкова е стар,че не може да помогне вече с нищо,горкия.

Ползвам Xbox 360 Wired Controller 7-ма година,не е мръднал,поддържа всички игри ,БЕЗ никакви допълнителни настройки,особено за игри като фифа и НФС-та.Ако видиш в стийм поддържани джойстици,ще видиш ,че пише,че на този има пълна поддръжка за всички игри излезли и поддържащи джойстик.

Не разбирам логиката на хората,които взимат боклуци по 20-40 лева,вместо да се купи 1 път ,но да е на Microsoft.

По-добре дай 20 лева отгоре,но не взимай Хама боклуци или лоджитех реплики на този който те съветвам.

Ето най-ниска цена на която го намерих в момента - http://www.altech.bg/bg/product/13526

ЕДИТ: Сега видях линка ти на първия джойстик,черния,взимай го без да се чудиш хич!

:lol6:  :lol6: Тоя пост ме кара да ида до тоалетната по-голяма нужда. Лично на моя компютър, джойстик за Xbox не ми тръгва. Затова казах, че може да не му работи и на него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То в стийм може да пише всичко. Всички игри са ми вървяли със HAMA-та има си вибрация, още си работи 5-та година !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То в стийм може да пише всичко. Всички игри са ми вървяли със HAMA-та има си вибрация, още си работи 5-та година !

Logitech и HAMA са много добри производители :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не зависи само от марката, ами и как се използва. Ако постващия е някой разгорещен gamer и много се нерви достатъчно е 2-3 пъти да удари джойстика или да го хвърли на земята ще си взема нов, независимо колко е качествен или скъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:  :lol6: Тоя пост ме кара да ида до тоалетната по-голяма нужда. Лично на моя компютър, джойстик за Xbox не ми тръгва. Затова казах, че може да не му работи и на него.

Най-вероятно не ти тръгва, защото не си инсталирал нужните драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно не ти тръгва, защото не си инсталирал нужните драйвъри.

Не му разбирах тогава, затова написах по-горния коментар. Но след като сега инсталирах драйвърите всичко е ок, но след дъжд качулка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.