Премини към съдържанието
Swisis

Windows 8 проблем с потребители

Препоръчан отговор

Привет! Проблема е, че като включвам компютъра и ме вкарва в друг акаунт, не в администрационния и не мога да правя нищо дори ида сменя акаунтите, или да го върна кум фабрични настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, да попитам акаунта който ползате на тоази компютър - вързан ли е с облака на Майкрософт или е локален?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, да попитам акаунта който ползате на тоази компютър - вързан ли е с облака на Майкрософт или е локален?

Да вързан е с облака Майкрософт 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, след като се логнете, отидете в C:\user и вижте колко профила има. Според мен сте в "темп" Временен профил.

ако е така опитайте с тези стъпки. И пишете за резултата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, след като се логнете, отидете в C:\user и вижте колко профила има. Според мен сте в "темп" Временен профил.

ако е така опитайте с тези стъпки. И пишете за резултата ...

Проблема е там че ''Потребителският акаунт трябва да има административна привилегия да изпълняват тези задачи.''  А аз нямам административни права  :brick wall:

Редактирано от Emanuil Qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.