Премини към съдържанието
welcome2

Проблем с отварянето на алуминиева врата

Препоръчан отговор

Здравеите имам сериозен проблем с вратата към терасата надявам се някой да може да ми даде съвет . Та преди няколко часа вратата се затвори и вече не мога да я отворя , 99% съм сигурен ,че проблема е от една от  видийте  които държат  планката към касата в която влиза езика . Леко са се развили и опират в алуминиевия профил на вратата и не позволяват да се отвори , иначе самата брава си работи . http://prikachi.com/images/144/7797144c.jpg

Преди няколко години беше станало така но по някакво чудо се отвори сама и след това стегнах хубаво видиите но явно от постоянното отваряне и затваряне пак са се развили . Утре мисля да сваля стъклопакета но нямам идея дали това ще помогне да разместя цялата брава а от там и видиите .

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключа не е ли в положение заключено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключа не е ли в положение заключено?

Не , тази врата никога не се е заключвала а и маи тази опция не работи - не се завърта топчицата отдолу . Никога не сме я заключвали понеже терасата е остъклена .

Лошото е ,че самия профил на вратат има едни извивки и точно на тях се заклещват главите на видиите а нямам физически достъп до тях при затворена врата  . И не знам и дограмажия дали ще може да ми помогне а не ми се разбива вратата .

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.