Премини към съдържанието
Илиян Стоянов_00000000

Сериозен проблем със захранване на лаптоп леново.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Нуждая се от малко помощ... Та проблема ми е следният . Когато вкарвам зарядното във джака около минута две ми показва че зарежда не зарежда смен́́́я се и след това спира да работи ́все едно е без кабел и забелязах че когато е изключен се зарежда и затова си мисл́́я че не е технически проблем мол́я ви помогнете ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Нуждая се от малко помощ... Та проблема ми е следният . Когато вкарвам зарядното във джака около минута две ми показва че зарежда не зарежда смен́́́я се и след това спира да работи ́все едно е без кабел и забелязах че когато е изключен се зарежда и затова си мисл́́я че не е технически проблем мол́я ви помогнете ми.

Аз имах подобен проблем ,, докато не пусках някоя игра на лаптопа зарядното си зареждаше . след като пусна играта започваше да зарежда и да спира през минута две , реших проблема след като смених зарядното .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом зарежда изключен,едва ли е зарядното. За сервиз е, дано да не е като моя проблем, който имах наскоро, при мене въобще не зареждаше и се оказа дефекти по захранващите вериги, скъпичък беше ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сервиз е... Но сервизите в Холандия взимат много скъпо! :D

Редактирано от stzbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сервиз е... Но сервизите в Холандия взимат много скъпо! :D

Така си е и льжат много а възможно ли е да не е техничесчки проблема защото е малко болен компа и преди 2 дена както си работеше се появи проблема искам да пробвам нещо преди да го пращам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си е и льжат много а възможно ли е да не е техничесчки проблема защото е малко болен компа и преди 2 дена както си работеше се появи проблема искам да пробвам нещо преди да го пращам...

Хора четете ги тези правила... трябваше още в началото да напишеш точен модел на лаптопа си!  

Това винаги помага на разбиращите тук, да ти дадат добър съвет!

Питам те, защото ако се окаже, че е доста остарял морално лаптопа ти, ще е по-изгодно да си купиш някой втора ръка! 

Там се предлагат доста изгодни и запазени бизнес модели, от които можеш да си купиш един на доста добра цена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора четете ги тези правила... трябваше още в началото да напишеш точен модел на лаптопа си!  

Това винаги помага на разбиращите тук, да ти дадат добър съвет!

Питам те, защото ако се окаже, че е доста остарял морално лаптопа ти, ще е по-изгодно да си купиш някой втора ръка! 

Там се предлагат доста изгодни и запазени бизнес модели, от които можеш да си купиш един на доста добра цена!'-

lenovo ideapad z580 Надявам се да помогне тази информация с нещо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.