Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лаптопът е този. Влизам в играта и играя 2-3 мача без проблем. И после, когато лаптопът загрее започва много дразнещ лаг. Знам, че лаптопът не е кой знае какъв, и че може да е от частите, но защо отначало няма лаг? Ако го почистя, да не загрява толкова ще има ли ефект? Благодаря предварително!

Редактирано от zdravko_messi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопът е този. Влизам в играта и играя 2-3 мача без проблем. И после, когато лаптопът загрее започва много дразнещ лаг. Знам, че лаптопът не е кой знае какъв, и че може да е от частите, но защо отначало няма лаг? Ако го почистя, да не загрява толкова ще има ли ефект? Благодаря предварително!

За тези пари ако си беше взел компютър не само нямаше да ти цепи, ами щеше и да лети играта. И не мисля, че трябва да питаш във форума да го чистя ли. Това според мен е задължение към машината ти и трябва да си го вършиш. А дали ще помогне не вярвам, но пробвай ако можеш сам да ги изчистиш.

Редактирано от helis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари ако си беше взел компютър не само нямаше да ти цепи, ами щеше и да лети играта. И не мисля, че трябва да питаш във форума да го чистя ли. Това според мен е задължение към машината ти и трябва да си го вършиш. А дали ще помогне не вярвам, но пробвай ако можеш сам да ги изчистиш.

Знам, че щеше да ми лети, но просто къщата ми не е много голямa и нямам място да го съхранявам. То аз намерих място, ама майка ми беше на друго мнение. :D

Редактирано от zdravko_messi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че щеше да ми лети, но просто къщата ми не е много голямa и нямам място да го съхранявам. То аз намерих място, ама майка ми беше на друго мнение. :D

Друг път когато купуваш имай си едно наум че лаптопа не е за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То аз намерих място, ама майка ми беше на друго мнение. :D

Каза ли и ,че имаш лаг на Фифата и няма избор! :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом играеш известно време без лаг ,значи е въможно да прегрява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат имаше същия проблем, но с ФИФА 14. Каза ми, че тази програма му оправила проблема: Game Booster

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом върви нормално и след няколко мача почва да лагва, почти сигурно е, че прегрява. Пробвай с някакви допълнителни охладители дали ще имам макар и минимален ефект, но както са ти казали и други, лаптопите трудно стават за игри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми почистиха лаптопа. Вече не загрява и мисля, че има ефект. Вече изиграх доста мачове и го няма онзи дразнещ лаг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.