Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаг на FIFA 15 на лаптоп

Здравко Будаков

Препоръчан отговор

Лаптопът е този. Влизам в играта и играя 2-3 мача без проблем. И после, когато лаптопът загрее започва много дразнещ лаг. Знам, че лаптопът не е кой знае какъв, и че може да е от частите, но защо отначало няма лаг? Ако го почистя, да не загрява толкова ще има ли ефект? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопът е този. Влизам в играта и играя 2-3 мача без проблем. И после, когато лаптопът загрее започва много дразнещ лаг. Знам, че лаптопът не е кой знае какъв, и че може да е от частите, но защо отначало няма лаг? Ако го почистя, да не загрява толкова ще има ли ефект? Благодаря предварително!

За тези пари ако си беше взел компютър не само нямаше да ти цепи, ами щеше и да лети играта. И не мисля, че трябва да питаш във форума да го чистя ли. Това според мен е задължение към машината ти и трябва да си го вършиш. А дали ще помогне не вярвам, но пробвай ако можеш сам да ги изчистиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари ако си беше взел компютър не само нямаше да ти цепи, ами щеше и да лети играта. И не мисля, че трябва да питаш във форума да го чистя ли. Това според мен е задължение към машината ти и трябва да си го вършиш. А дали ще помогне не вярвам, но пробвай ако можеш сам да ги изчистиш.

Знам, че щеше да ми лети, но просто къщата ми не е много голямa и нямам място да го съхранявам. То аз намерих място, ама майка ми беше на друго мнение. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че щеше да ми лети, но просто къщата ми не е много голямa и нямам място да го съхранявам. То аз намерих място, ама майка ми беше на друго мнение. :D

Друг път когато купуваш имай си едно наум че лаптопа не е за игри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То аз намерих място, ама майка ми беше на друго мнение. :D

Каза ли и ,че имаш лаг на Фифата и няма избор! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един познат имаше същия проблем, но с ФИФА 14. Каза ми, че тази програма му оправила проблема: Game Booster

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом върви нормално и след няколко мача почва да лагва, почти сигурно е, че прегрява. Пробвай с някакви допълнителни охладители дали ще имам макар и минимален ефект, но както са ти казали и други, лаптопите трудно стават за игри. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми почистиха лаптопа. Вече не загрява и мисля, че има ефект. Вече изиграх доста мачове и го няма онзи дразнещ лаг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване