Премини към съдържанието
sid85

Кое да избера - мини стерео система или 5.1?

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм много на ти с техниката и  се надявам да помогнете. Искам да закупя аудио система за слушане предимно на радио, CD,mp3, по-възможност с USB порт. Не гледам много филми, но предполагам ще я свързвам към ТВ, за повече звук. След обиколка в т...маркетите ми препоръчаха този Pioneer . Но също предложиха да дам малко повече пари за това домашно кино на Philips , разликата в цената е 40 лв. Друго, което ми предлагат е закупуване на Microlab FC330 или Microlab FC530 и отделно CD/DVD player. Какво бихте препоръчали, с цел по-добро качество за слушане на музика, т.к. 70% ще се ползва за това, системата? Знам, че е в много нисък ценови клас и качество е силно казано, но искам максималното откъм цена/качество. Благодаря Ви и весели празници !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microlab FC530 това е добро :) 

5.1 бюджетна система по-добре не дей гледа, че ще имаш главоболия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microlab FC530 това е добро :) 

5.1 бюджетна система по-добре не дей гледа, че ще имаш главоболия.

Мерси за бързия отговор. Ще препоръчаш ли някой CD/DVD player, с радио, за да свържа колоните към него. Не искам да е към лаптопа,за да ми е свободен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо точно CD/DVD Player ? Не става ли чрез телефон, MP3-4 ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо точно CD/DVD Player ? Не става ли чрез телефон, MP3-4 ? 

Защото жената ще иска да си пуска CD-тата, затова се чудя как да стане ако взема тези на Микролаб :) даже, ако питам нея трябва да купя Pioneer-a. Препоръчваш ли новия модел на Microlab FC530U , т.к. видях, че има радио и usb port? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посочи някакъв бюджет все пак. Има добри мини системи. Щом е за музика определено търси стерео система /2.0 или 2.1/.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя където ти препоръчах аз е с по-добър суб-буфер. Намери някво касетофонче за 10лв. и тва е :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета е малък 200лв. 

МЕрси VipKokata , ще разгедам из обявите за някое касетофонче да свържа с Мирколаб. Ако разбирам правилно, че това ще е по-добър вариант от готова мини система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет разгледайте всички модели на Microlab и Edifier.

Щом ще се слуша   предимно само музика е за предпочитане 2.0 системка

Изберете модел който има възможност за включване на два източника. Така, ако вземете по нататък един DVD/CD плеър, ще можете да

го свържете и с него и със компютъра едновременно (например). Няма да ви се налага да изваждате жакове и сменяте кабели.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като преминал през 2.0 (обикновено стерео) , 2.1 , 5.1 и 7.1 при това все с ресивъри за по над 1000 лева , ще кажа само - за музика СТЕРЕО (2.0). В момента бюджетно ползвам японски усилвател 1976 година , клас А (тежи 13 кг!) и два "леко" пипнати руски афитона. Нема такъв бас и високи в едно.

CD -та пускам от едно касетофонче със CD и флашка. Цялата история барабар с касетофона - 400 гущера. По -бюджет от това здраве му кажи.

За всичко останало 5.1 , 7.1и тнн. само ще си мислиш че имаш музика.

Ако преоритет са филмите , точно наопъки на горното.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.