Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

току що взех въпросния телефон малко на бързане, защото в последния момент разбрах че баща ми се прехвърля на Мтел и като го предложиха на цена 50 лв не се замсилих и го купих.Работата е че не знам що за телефон е - даже не съм го чувал.Дайте някакво мнение за него.Евентуално може и сравнение с HTC desire 516 , че се чудя кой да оставя.

Редактирано от The_Nomad (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tук може  да видите разликите между двата модела.

И да направите сравнение кой е по добър.

На хартия LG-то изглежда по добро.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е май само процесора и резолюцията са му минуси в сравнение с HTC-то, но за сметка на това камерата , вътрешната памет и батерията ги дават по-добри. Тепърва ще се загледам тези 196 ppi pixel density  усещат ли се осезаемо, че са по малко.Някой ако иска да го купува да има предвид, че процесора май е Mediatek а не обявения в арената.Още се чудя кой да оставя.

Редактирано от The_Nomad (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрaвейте,

Вчерa се сдобих с LG L BELLO и не ми отчитa сим кaртите.Aз мисля,че е от сaмитa сим кaрти зaщото нa сaмия чип имa кaнaлчетa нa кaртaтa сa 3 , aнa телефонa сa 4 крaчетa където стоят кaртите, глобулскaтa кaртa тръгвa тя е по широкa е сaмо някои път тръгвa......ПОМООЩЩЩЩ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.