Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Драйвъри Intel Core I5 M450 2.4Ghz

Препоръчан отговор

Кажи си марка и модела на дъното, за да предоставим драйвери от сайта на производителя. Какъв е проблема с този процесор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте тези за седмица.

За какво изобщо ви е трябвала осмицата,сигурно само вие си знаете.Какво повече ви дава,не мога да си обясня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте тези за седмица.

За какво изобщо ви е трябвала осмицата,сигурно само вие си знаете.Какво повече ви дава,не мога да си обясня.

Харесва ми. Уин 7 започна да забива и без това, без причина и реших да го сменя. Не е толкова зле 8.1. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Уин 7 започна да забива и без това, без причина и реших да го сменя. Не е толкова зле 8.1. :)

Как така забива без причина? Нужна е повече информация. Не би трябвало този лаптопа да има проблеми с Windows 7.

Бъгавата осмица и следващата я десятка просто не желая да ги коментирам. Доста вода трябва да изчете, за да станат добри операционни системи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така забива без причина. Нужна е повече информация? Не би трябвало този лаптопа да има проблеми с Windows 7.

Бъгавата осмица и следващата я десятка просто не желая да ги коментирам. Доста вода трябва да изчете, за да станат добри операционни системи.

Започна да бъгва, в С: имах само 10 ГБ свободни, а те трябваше да са повече от 30, тоест започна да се пълни без причина. Нямаше вируси и старите ъпдейти с програмата от Уин ъпдейт ги махнах и имаше само 15 ГБ свободни. Нищо не бях свалял на С:. + това исках да разнообразя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е бъг, просто трябва да си направиш настройки за Updates, System Restore, както и колко %  от дял С да остават за Recycle Bin. Предполагам хард диска ти е 500 Gb. Хубаво е да се раздели 100 на 400 ( поне аз така го деля).

На дял С не бива да имаш документи, филми, музика, снимки.

Ако не направиш тези настройки същия проблем ще ти се появи и на Windows 8.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е бъг, просто трябва да си направиш настройки за Updates, System Restore, както и колко %  от дял С да остават за Recycle Bin. Предполагам хард диска ти е 500 Gb. Хубаво е да се раздели 100 на 400 ( поне аз така го деля).

На дял С не бива да имаш документи, филми, музика, снимки.

Ако не направиш тези настройки същия проблем ще ти се появи и на Windows 8.1.

Виж, не съм слагал никакви документи, филми, музика, снимки и др. в С, харда ми е 640ГБ и сега на 8.1 съм сложил 80ГБ за С:. Добре, кажи ми какви настройки да направя, за да не се случват такива работи. Аз никога не съм слагал документи, филми, музика, снимки в С. Имах само една игра там 5 ГБ и това е. Диска беше 30 след като играта беше там. Няма значение, дори да не се беше появил този проблем, пак щях да си инсталирам 8.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж, не съм слагал никакви документи, филми, музика, снимки и др. в С, харда ми е 640ГБ и сега на 8.1 съм сложил 80ГБ за С:. Добре, кажи ми какви настройки да направя, за да не се случват такива работи. Аз никога не съм слагал документи, филми, музика, снимки в С. Имах само една игра там 5 ГБ и това е. Диска беше 30 след като играта беше там. Няма значение, дори да не се беше появил този проблем, пак щях да си инсталирам 8.1.

Говоря в общия случай не те обвинявам директно. След като си инсталирал Windows 8.1 в device manager имаш ли непознат хардуер и въобще какво ти е оплакването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8-цата не си ли намира драйверите сами ?

Може да е от сейфовете на играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

emoksotov

...просто трябва да си направиш настройки за Updates, System Restore, както и колко %  от дял С да остават за Recycle Bin.

От Уин 8.1 нямам оплаквания. Това как да го анравя за да нямам и за по-нататък?

niki292002

Мисля, че инсталира някакви на интел, но те бяха от порядъка на 150КБ ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също запълването може да е от програми, запълването на регистрите и т.н.

Защото като инсталираш някаква програма, тя си прави папки и в c:\, които да изглеждат безобидно, като се съберат много ...

А това с регистрите, чистиш със програма наречена CCleaner или пък направо преинсталация (не е зле да се прави от време на време).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също запълването може да е от програми, запълването на регистрите и т.н.

Защото като инсталираш някаква програма, тя си прави папки и в c:\, които да изглеждат безобидно, като се съберат много ...

А това с регистрите, чистиш със програма наречена CCleaner или пък направо преинсталация (не е зле да се прави от време на време).

Вижте, не съм толкова зле с тези неща. Тази програма съм я пускал 1 път на седмица. Дефрагментирвам си дисковите всяка седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искането ти за някъв драйвер за процесора какъвто няма каква му е връзката с запълването на Ц-то и въобще използваната ОС?

Иначе ако не е станало ясно отговора на въпроса ти е че не съществува подобен драйвер без значение с каква ОС си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя е много проста работа ама трябва човек да се сети и да си отвори дивайс менажера. Там докато  е със Windows 7  си пише всеки един компонент кой е и лесно със записването му на едно листче с химикалче после  си намираш и драйвера. Ако не е от сайта на лаптопа  се  отваря сайта на производителя на съответната част и пак  има драйвер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искането ти за някъв драйвер за процесора какъвто няма каква му е връзката с запълването на Ц-то и въобще използваната ОС?

Иначе ако не е станало ясно отговора на въпроса ти е че не съществува подобен драйвер без значение с каква ОС си.

КОГА съм казвал, че това има нещо общо? АЗ казах, че ми трябва драйвер за този процесор на Уин 8.1 х64. Стана дума за запълването на Ц-то много след това ! Не четете през 3 поста, моля ви !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

КОГА съм казвал, че това има нещо общо? АЗ казах, че ми трябва драйвер за този процесор на Уин 8.1 х64. Стана дума за запълването на Ц-то много след това ! Не четете през 3 поста, моля ви !

Не съществува драйвер за процесор! Съществува sata драйвер, съществува чипсет драйвер(май казах глупост), съществува драйвер за видеокартата и за всичко друго възможно но не и за процесора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи запълването на Цто се дължи от зловреден софтуер вирус ако бяхте погледнали този форум https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/ тука щяха да ви помогнат и нямаше да се налага смяната на ОС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи запълването на Цто се дължи от зловреден софтуер вирус ако бяхте погледнали този форум https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/ тука щяха да ви помогнат и нямаше да се налага смяната на ОС

Нямаше вируси в Ц-то и 2-ро дори да го нямаше проблема пак щях да сменя ОС.

Не съществува драйвер за процесор! Съществува sata драйвер, съществува чипсет драйвер(май казах глупост), съществува драйвер за видеокартата и за всичко друго възможно но не и за процесора!

Може аз да съм се объркал. В програмата Driver Booster ми пише, че са инсталирани и отделно вчера ъпдейтвах някакъв стар драйвер за чипсета или нещо подобно. Темата е за заключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше вируси в Ц-то и 2-ро дори да го нямаше проблема пак щях да сменя ОС.

Може аз да съм се объркал.

Инсалирате драйвери само ако 8-цата не си ги намери.

Може да проверите какви драйвери липсват в "Device Manager", където има удивително означава че липсва драйвер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсалирате драйвери само ако 8-цата не си ги намери.

Може да проверите какви драйвери липсват в "Device Manager", където има удивително означава че липсва драйвер.

Няма удивителна никъде. 8-цата е намерила някакви драйвери и аз ги ъпдейтнах с Driver Booster. Само за видеото инсталирах драйвер...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма удивителна никъде. 8-цата е намерила някакви драйвери и аз ги ъпдейтнах с Driver Booster. Само за видеото инсталирах драйвер...

Не използвай никакви програми, те само омазват нещата, просто дърпай си драйверите от произведителят и ги инсталирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не използвай никакви програми, те само омазват нещата, просто дърпай си драйверите от произведителят и ги инсталирай.

Ти напълно убеден ли си в това, което пишеш?...

'щот' не е зле да се знае кой(коя програма) как инсталира драйвъри и какво ползва за източник!!!

И как "омазват нещата", кои неща омазват?

От кой производител да "дърпа"? От този на дъното(лаптопа) или на компонента?

Никак не е хубаво да се дават непълни или подвеждащи съвети!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване