Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся драйвъри за Уин 8.1 х64 за този процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде си виждал  драйвери за процесор ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си марка и модела на дъното, за да предоставим драйвери от сайта на производителя. Какъв е проблема с този процесор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопът е Acer TravelMate 5740G и във сайта на производителя има драйвери за Уин7 и ХР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте тези за седмица.

За какво изобщо ви е трябвала осмицата,сигурно само вие си знаете.Какво повече ви дава,не мога да си обясня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте тези за седмица.

За какво изобщо ви е трябвала осмицата,сигурно само вие си знаете.Какво повече ви дава,не мога да си обясня.

Харесва ми. Уин 7 започна да забива и без това, без причина и реших да го сменя. Не е толкова зле 8.1. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Уин 7 започна да забива и без това, без причина и реших да го сменя. Не е толкова зле 8.1. :)

Как така забива без причина? Нужна е повече информация. Не би трябвало този лаптопа да има проблеми с Windows 7.

Бъгавата осмица и следващата я десятка просто не желая да ги коментирам. Доста вода трябва да изчете, за да станат добри операционни системи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така забива без причина. Нужна е повече информация? Не би трябвало този лаптопа да има проблеми с Windows 7.

Бъгавата осмица и следващата я десятка просто не желая да ги коментирам. Доста вода трябва да изчете, за да станат добри операционни системи.

Започна да бъгва, в С: имах само 10 ГБ свободни, а те трябваше да са повече от 30, тоест започна да се пълни без причина. Нямаше вируси и старите ъпдейти с програмата от Уин ъпдейт ги махнах и имаше само 15 ГБ свободни. Нищо не бях свалял на С:. + това исках да разнообразя...

Редактирано от SopBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е бъг, просто трябва да си направиш настройки за Updates, System Restore, както и колко %  от дял С да остават за Recycle Bin. Предполагам хард диска ти е 500 Gb. Хубаво е да се раздели 100 на 400 ( поне аз така го деля).

На дял С не бива да имаш документи, филми, музика, снимки.

Ако не направиш тези настройки същия проблем ще ти се появи и на Windows 8.1.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е бъг, просто трябва да си направиш настройки за Updates, System Restore, както и колко %  от дял С да остават за Recycle Bin. Предполагам хард диска ти е 500 Gb. Хубаво е да се раздели 100 на 400 ( поне аз така го деля).

На дял С не бива да имаш документи, филми, музика, снимки.

Ако не направиш тези настройки същия проблем ще ти се появи и на Windows 8.1.

Виж, не съм слагал никакви документи, филми, музика, снимки и др. в С, харда ми е 640ГБ и сега на 8.1 съм сложил 80ГБ за С:. Добре, кажи ми какви настройки да направя, за да не се случват такива работи. Аз никога не съм слагал документи, филми, музика, снимки в С. Имах само една игра там 5 ГБ и това е. Диска беше 30 след като играта беше там. Няма значение, дори да не се беше появил този проблем, пак щях да си инсталирам 8.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, не съм слагал никакви документи, филми, музика, снимки и др. в С, харда ми е 640ГБ и сега на 8.1 съм сложил 80ГБ за С:. Добре, кажи ми какви настройки да направя, за да не се случват такива работи. Аз никога не съм слагал документи, филми, музика, снимки в С. Имах само една игра там 5 ГБ и това е. Диска беше 30 след като играта беше там. Няма значение, дори да не се беше появил този проблем, пак щях да си инсталирам 8.1.

Говоря в общия случай не те обвинявам директно. След като си инсталирал Windows 8.1 в device manager имаш ли непознат хардуер и въобще какво ти е оплакването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8-цата не си ли намира драйверите сами ?

Може да е от сейфовете на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

emoksotov

...просто трябва да си направиш настройки за Updates, System Restore, както и колко %  от дял С да остават за Recycle Bin.

От Уин 8.1 нямам оплаквания. Това как да го анравя за да нямам и за по-нататък?

niki292002

Мисля, че инсталира някакви на интел, но те бяха от порядъка на 150КБ ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също запълването може да е от програми, запълването на регистрите и т.н.

Защото като инсталираш някаква програма, тя си прави папки и в c:\, които да изглеждат безобидно, като се съберат много ...

А това с регистрите, чистиш със програма наречена CCleaner или пък направо преинсталация (не е зле да се прави от време на време).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също запълването може да е от програми, запълването на регистрите и т.н.

Защото като инсталираш някаква програма, тя си прави папки и в c:\, които да изглеждат безобидно, като се съберат много ...

А това с регистрите, чистиш със програма наречена CCleaner или пък направо преинсталация (не е зле да се прави от време на време).

Вижте, не съм толкова зле с тези неща. Тази програма съм я пускал 1 път на седмица. Дефрагментирвам си дисковите всяка седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искането ти за някъв драйвер за процесора какъвто няма каква му е връзката с запълването на Ц-то и въобще използваната ОС?

Иначе ако не е станало ясно отговора на въпроса ти е че не съществува подобен драйвер без значение с каква ОС си.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя е много проста работа ама трябва човек да се сети и да си отвори дивайс менажера. Там докато  е със Windows 7  си пише всеки един компонент кой е и лесно със записването му на едно листче с химикалче после  си намираш и драйвера. Ако не е от сайта на лаптопа  се  отваря сайта на производителя на съответната част и пак  има драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искането ти за някъв драйвер за процесора какъвто няма каква му е връзката с запълването на Ц-то и въобще използваната ОС?

Иначе ако не е станало ясно отговора на въпроса ти е че не съществува подобен драйвер без значение с каква ОС си.

КОГА съм казвал, че това има нещо общо? АЗ казах, че ми трябва драйвер за този процесор на Уин 8.1 х64. Стана дума за запълването на Ц-то много след това ! Не четете през 3 поста, моля ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОГА съм казвал, че това има нещо общо? АЗ казах, че ми трябва драйвер за този процесор на Уин 8.1 х64. Стана дума за запълването на Ц-то много след това ! Не четете през 3 поста, моля ви !

Не съществува драйвер за процесор! Съществува sata драйвер, съществува чипсет драйвер(май казах глупост), съществува драйвер за видеокартата и за всичко друго възможно но не и за процесора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В повечето случаи запълването на Цто се дължи от зловреден софтуер вирус ако бяхте погледнали този форум https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/ тука щяха да ви помогнат и нямаше да се налага смяната на ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В повечето случаи запълването на Цто се дължи от зловреден софтуер вирус ако бяхте погледнали този форум https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/ тука щяха да ви помогнат и нямаше да се налага смяната на ОС

Нямаше вируси в Ц-то и 2-ро дори да го нямаше проблема пак щях да сменя ОС.

Не съществува драйвер за процесор! Съществува sata драйвер, съществува чипсет драйвер(май казах глупост), съществува драйвер за видеокартата и за всичко друго възможно но не и за процесора!

Може аз да съм се объркал. В програмата Driver Booster ми пише, че са инсталирани и отделно вчера ъпдейтвах някакъв стар драйвер за чипсета или нещо подобно. Темата е за заключване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше вируси в Ц-то и 2-ро дори да го нямаше проблема пак щях да сменя ОС.

Може аз да съм се объркал.

Инсалирате драйвери само ако 8-цата не си ги намери.

Може да проверите какви драйвери липсват в "Device Manager", където има удивително означава че липсва драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсалирате драйвери само ако 8-цата не си ги намери.

Може да проверите какви драйвери липсват в "Device Manager", където има удивително означава че липсва драйвер.

Няма удивителна никъде. 8-цата е намерила някакви драйвери и аз ги ъпдейтнах с Driver Booster. Само за видеото инсталирах драйвер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма удивителна никъде. 8-цата е намерила някакви драйвери и аз ги ъпдейтнах с Driver Booster. Само за видеото инсталирах драйвер...

Не използвай никакви програми, те само омазват нещата, просто дърпай си драйверите от произведителят и ги инсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не използвай никакви програми, те само омазват нещата, просто дърпай си драйверите от произведителят и ги инсталирай.

Ти напълно убеден ли си в това, което пишеш?...

'щот' не е зле да се знае кой(коя програма) как инсталира драйвъри и какво ползва за източник!!!

И как "омазват нещата", кои неща омазват?

От кой производител да "дърпа"? От този на дъното(лаптопа) или на компонента?

Никак не е хубаво да се дават непълни или подвеждащи съвети!!!

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.