Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги!

Купих си наскоро геймърски лаптоп Леново у70. 8гб Рам, 4гб видео карта и 3.5 процесор ай 7-ца. Доскоро всичко беше наред, докато изведнъж нещо се прецака. В момента не мога да свалям нищо, което не е Торент. Стига до 97,5% и зацикля и не мърда. Пробвах да сменя браузера, все едно и също. Изпробвах с Chrome, Firefox, Opera и дори Internet Explorer...няма промяна...в един ден се бъгна и друго...не мога да гледам видео клипове...Пускам си vbox7 например и клипа не зарежда, вместо видеото стои 1 зелен прозорец и нито се чува нещо, нито вижда...пробвах да ъпдейтна адобе флаш плеъра...голяма мъка беше...тъй като не мога да го сваля, защото стига до 97,5 %, свалих си го през телефона и с USB кабел го прехвърлих на компа. По същия начин си ъпдейтнах и драйвърите за видео картата да не би случайно да е от там. Нищо не се случи... :( Много е неприятно така...сканирах и за вируси с антивирусната, тя показва, че нямам и че всичко е наред...Моля Ви, помогнете ми, в безизходица съм вече :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Купих си наскоро геймърски лаптоп Леново у70. 8гб Рам, 4гб видео карта и 3.5 процесор ай 7-ца. Доскоро всичко беше наред, докато изведнъж нещо се прецака. В момента не мога да свалям нищо, което не е Торент. Стига до 97,5% и зацикля и не мърда. Пробвах да сменя браузера, все едно и също. Изпробвах с Chrome, Firefox, Opera и дори Internet Explorer...няма промяна...в един ден се бъгна и друго...не мога да гледам видео клипове...Пускам си vbox7 например и клипа не зарежда, вместо видеото стои 1 зелен прозорец и нито се чува нещо, нито вижда...пробвах да ъпдейтна адобе флаш плеъра...голяма мъка беше...тъй като не мога да го сваля, защото стига до 97,5 %, свалих си го през телефона и с USB кабел го прехвърлих на компа. По същия начин си ъпдейтнах и драйвърите за видео картата да не би случайно да е от там. Нищо не се случи... :( Много е неприятно така...сканирах и за вируси с антивирусната, тя показва, че нямам и че всичко е наред...Моля Ви, помогнете ми, в безизходица съм вече :(

Пич не се филмирай де -

Преинсталирай операционната система

и дефрагментирай  хард диска

другото което може да направиш - поднови драйверите за мрежовите карти като те са отлени за WIFI  и за Lan (кабел)

мисля че ще се оправи

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич не се филмирай де -

Преинсталирай операционната система

и дефрагментирай  хард диска

другото което може да направиш - поднови драйверите за мрежовите карти като те са отлени за WIFI  и за Lan (кабел)

мисля че ще се оправи

:)

Преинсталацията не е опция, защото предния път едвам се оправих с лиценза. Понеже лаптопа не е с БИОС, а е с УЕФИ система и стандартните активатори на Уиндоус не действат...затова ми се искаше без преинсталация, защото не съм сигурен дали пак ще успея да се справя :( Иначе пробвах и с дефрагментиране, пак не ставаше. Не съм пробвал да ъпдейтна драйвърите за WIFI и LAN. Ще пусна от телефона да се теглят и дано се оправи от това. Благодаря много за съдействието :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от hspro
      Здравейте. Преди около 3 години си закупих въпросния таблет втора ръка. Работи изключително бавно и забива постоянно. Можете ли да кажете каква би могла да е причината и дали може таблетът да се поправи?
    • от tepmu
      Проблемът е доста странен и за първи път ми се случва такова нещо. Имам две проблемни копчета - стрелката за надолу и Delete (над backspace). Веднъж работят, друг път не искат. Има моменти,в които си работят без грешка, друг път ги натискам по 5 минути за да мръдна със стрелката надолу. По механиката всичко е наред. Клавиатурата е чистена, лаптопът не е изпускан и не е мокрен. В BIOS, Safe Mode, под Линукс също ги има въпросния проблем, така че стигнах до извода, че проблемът е хардуерен. Най-интересното е, че смених клавиатурата същия модел втора употреба, която на другия лаптоп си работи както трябва, но на моя не искаха да работят "W" и "2" (над W) по същия начин.
      Та някой сблъсквал ли си е е с подобен проблем и някакви идеи от какво може да причинен проблема.
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване