Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Давам log out на фейсбук приложението ОК, след това влизам в месинджъра там съм вътре и все още онлайн за другите, как да изляза и от там за да може да няма активност във фейсбука, защото единствения вариант ми е да трия приложението или да спра нета, но на мен ми трбва интернет просто не искам хората да виждат, че съм там и изобщо искам и от месинджъра да излеза, вие какво правите когато искате да излезете? що няма за излизане тоя месинджър. и другия ми въпрос е , как стоят нещата с активноста онлайн, например когато имам интернет, и съм в фейсбук и месинджъра, обаче телефона се заключи но все пак интернета седи, възможно ли е цял ден да съм онлайн в фейсбук?

Сега видях, че при неактивност на телефона 5-10 мин излиза автоматично от фейсука, как мога да го направя да си седя онлайн, дори да не пипам телефона има ли начин, както при компютъра по 1-2 часа съм бил онлайн без да го докосвам, има ли начин, и на телефона така без да го барам да ми е онлайн в фейсбук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, поне кажете с каква ОС е телефона за да можем да Ви помогнем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, поне кажете с каква ОС е телефона за да можем да Ви помогнем :)

Андроид, и защо след като нямам активност до 5 мин ми излиза от фейсбук, как мога да го направя дори да ми се заключи тела да сам онлайн? смисъл дава ме на линия само когато има активност в едно от 2 приложения на фейс или месинджъра, иначе мислих, че когато има интернет дори да не съм в тях съм онлайн но не е така, и отделно не изписва, че съм онлайн, обаче когато ми пишат виждам месинджъра кръгче с човека който ми пише обаче не съм онлайн вече когато го отворя ставам онлайн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.