Премини към съдържанието
HAZARD

Промяна на Производителя и Модела на Уиндовс 7

Препоръчан отговор

Здравейте пичове ! имам един въпрос към Вас , как да променям - Производителя и Модела на Уиндовс знам ,че има такава възможност ,но не знам как видях от един приятел ,че даже е слагал малка картина с името си ако някой ми помогне ще съм му много благодарен , Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уиндоус няма модел!Може би искаш да смениш картинката на уиндоус,когато влизаш отново,след  състояние заспиване?Става от контрол панел/Поребителски акаунти/Смяна на вашата снимка/Преглед на други снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уиндоус няма модел!Може би искаш да смениш картинката на уиндоус,когато влизаш отново,след  състояние заспиване?Става от контрол панел/Поребителски акаунти/Смяна на вашата снимка/Преглед на други снимки.

post-337011-0-42539800-1419330192_thumb. ей това искам да сменям вижда се ясно в снимката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, иска да смени инфото което се вижда в Control Panel\System and Security\System

доколкото имам спомен в windows 7 manager имаше подобни опции

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, иска да смени инфото което се вижда в Control Panel\System and Security\System

доколкото имам спомен в windows 7 manager имаше подобни опции

да точно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

attachicon.gifkak da go promenq.png ей това искам да сменям вижда се ясно в снимката

Тази пиратка върви с едно рег файлче, което оправя "производителя", но ти трябва да го имаш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази пиратка върви с едно рег файлче, което оправя "производителя", но ти трябва да го имаш...

Много пъти съм го търсил , но не мога да го намеря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има по-късно ще го намера и ще ти дам линка.

Ето адреса http://www.askvg.com/oem-configurator-utility-to-add-customized-strings-oem-information-in-system-properties-dialog-box-of-windows-vista-and-7/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има по-късно ще го намера и ще ти дам линка.

Ето адреса http://www.askvg.com/oem-configurator-utility-to-add-customized-strings-oem-information-in-system-properties-dialog-box-of-windows-vista-and-7/

Ей това ми трябваше благодаря ти много !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.