Премини към съдържанието
joan02

Предложение server pvp map на Minecraft 1.7.2

Препоръчан отговор

Здравейте, дълго търсих и не намерих подходящ готин spawn за моят pvp server. Ако може да ми предложи някой без този https://www.youtube.com/watch?v=lS4OQzlH6-Q

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лесно е, събираш си екип от около 10 човека, правите план и строите със помоща на world edit.

Вие лапетата искате всичко на готово.

А нали знаеш че за сървър ти трябва бърз нет, отделен компютър на който ще се потдържа сурвъра (ако сървъра е сериозен коеъо не ми се вярва), добър екип а не 12 годишни заядливци, подбиране на плъгини, рекламиране и още много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей то всичко на готово я вземе те и да изтеглите warp за смс да печелите милиони без проблем.Искаш хубав сървър направи си го сам.Ако ще и да е нов вид pvp никой няма да влезе и трябва да е на най новата версия а не на старата.Толкова ли е трудно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей то всичко на готово я вземе те и да изтеглите warp за смс да печелите милиони без проблем.Искаш хубав сървър направи си го сам.Ако ще и да е нов вид pvp никой няма да влезе и трябва да е на най новата версия а не на старата.Толкова ли е трудно ?

Мисля че още не е излязал бъкита на най-новата.(това е нещото с което се хоства майнкрафт сървър)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че още не е излязал бъкита на най-новата.(това е нещото с което се хоства майнкрафт сървър)

Spigot пуска малко ъпдейти,но трябва да имаш последния Spigot.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.