Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kефите ли се на картинг?

Препоръчан отговор

Аз все още не съм ходила,ама вече набрах смелост cool.gif и смятам това лято да се пробвам....Дано да не утрепам някого,че каквато съм паника... ohmy.gif Както и да е...Вие карали ли сте вече и ако да-как е,а ако не-какво ви спира?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, че точно сега се появява тази тема, тъй като аз съм на 33 и за първи път се качих на картинг едва преди 4 дни. Мога да твърдя, че преживяването е страхотно, стига да преодолееш първоначалното стъписване от залепването за седалката и по-бързо да разбереш, че това МПС е практически необръщаемо. Единствената неприятност, поне в моя случай, е, че каренето без каска в 15:30 часа следобед води до неминуемо слънчасване...

Редактирано от vboychev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам много голямо желание за картинг и още не съм опитвала, но в скоро време смятам да променя това :clap: Картинг пистата в Пловдив е подходящото място! :down: Не се и съмнявам, че ще се вдигне адреналинчето доста, а и по принцип обичам да шофирам, макар досега да е било незаконно :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наистина харесва ми картинга,доста бързи са колкичките и е много адреналинско.в студентски град имаше някаква писта и ходих няколко пъти так и си е доста яко,то организираха и състезания ама на моята възраст още не пускаха.иначе като цяло си е много забавно,пък и тези болиди(малки) могат да вдигнат 150км/ч и за това не се натиска педала постоянно до дупка.както казва vboychev се прилепва към седалката,но се свиква.горе долу дава представа за формула1 :down:

Редактирано от mclaren (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз само веднъж със се качвал на картинг.И когато се качих се обърнах като се одарих в предпазинте гуми и от там картинга изкочи и върху мен.Иначе е яко да караш картинг. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз имам много голямо желание за картинг и още не съм опитвала, но в скоро време смятам да променя това ;) Картинг пистата в Пловдив е подходящото място! :)

"Лаута" за съжаление е доста малка-дължината й е под километър :)

Аз само веднъж със се качвал на картинг.И когато се качих се обърнах като се одарих в предпазинте гуми и от там картинга изкочи и върху мен.Иначе е яко да караш картинг. cool.gif

Когато се качих за първи път направих нещо подобно-натиснах спирачките и газта едновременно и излезнах от пистата biggrin.gif

Иначе наистина е много яко да караш картинг,вдига ти се доста адреналина :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато се качих за първи път направих нещо подобно-натиснах спирачките и газта едновременно и излезнах от пистата biggrin.gif

да ти се завъртя :bye1::):)

аз и сега карам отвреме на време много е яко трябва само свикнеш след 1 обиколка ти става готино и искаш още и още ;):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Лаута" за съжаление е доста малка-дължината й е под километър :P

Като за начинаещ е добре, нали? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 години по-късно...

Хубава темичка. Карал съм, бих казал доста, но в сравнение с някои хора е направо смешно. Забавно е, 150 км/ч не знам кой луд ще пусне такова нещо на пистата. Ние във Варна сме скромни, по моя преценка не вдигат повече от 50 км/ч. Карането за време ми писна сравнително бързо. Много по интересно ми е да си дрифтя по пистата. От време на време се шибвам у гумите, това поради грешка на ЗВУ<зад-воланно-устройство>, та момчетата някои път се мусят  :P

Съответно най-добре се кара или на много гореща писта или на мокра. Ако вали дъжд в момента е перфектно, ако е вечер става идеално, а ако угаснат лампите вече съм в екстаз. Като има киша/сняг също е шоу. То по самата писта го чистят ама по крайчетата остава  ;) и става неконтролируемото лъъъъзгане.

Та така де, ако има желаещи да свиркат, ама не през прозореца че няма да ги чуя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стига да преодолееш първоначалното стъписване от залепването за седалката и по-бързо да разбереш, че това МПС е практически необръщаемо.

Практически си е обръщаемо, но не бих искал да ти демонстрирам. А доколкото за залепването за седалката, ако го сравняваш с москвич 412 на ускорение на четвърта, такова има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване