Премини към съдържанието
D101149

Overclock-ване на процесор на Lenovo G50

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди месец си купих много евтин лаптоп, който ми върши работа, но не става много дори бих казал хич за игри  :D Проблемът е в процесора, който е AMD E1 6010 1,35 GHZ. Въпросът ми е дали мога да го овърклокна до 1,5 или 1,6 и дали ще си струва и големият въпрос дали ще може да се охлажда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, Джани, ще оверклокваш лаптоп? Вече си на доста време форумец, не се ли научи да не пускаш такива бисери?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, Джани, ще оверклокваш лаптоп? Вече си на доста време форумец, не се ли научи да не пускаш такива бисери?

Защо? Виждал съм оверклокнат лаптоп.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо? Виждал съм оверклокнат лаптоп.. 

Стегни се. Да, можеш да го оверклокнеш, но за 30 секунди. СЛед това ще имаш интересна подложка за рязане на хляб

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп се оверклоква с нов такъв, с по-добри характеристики. Ти си закупил някакво офисно дървено трупче и искаш от него невъзможни неща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хич не си струва да клокваш тоя мижав процесор, хората са го осъкатили още в завода :P 

Както казаха колегите по-горе ще прегрее и после ще ревеш.

Ползвай си лаптопа за музика и четене на книжки, защото и за филми на 720P ще се затрудни. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.