Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Lenovo ideapad G580-Dual Core Intel® Pentium® Processor B950 (2M Cache, 2x 2.10GHz)
Intel® HD Graphics 3000M and nVidia GeForce HD 630M 2GB shared
RAM 4GB DDR3 1600Mhz
Asus X55VD-SX012D-Dual Core Intel® Pentium® Processor B970 (2M Cache, 2x 2.30GHz) 
Gaming NVIDIA GeForceGT 610M 2GB shared
RAM 4GB DDR3 1600Mhz
HP Elitebook 2560p-Intel® Core™ i7-2620M Processor (4M Cache, 4? 3.40GHz) V-Pro logic cores turbo boost
Intel Graphics HD 3000
RAM 4GB DDR3 1600MHz 
DELL Latitude ?6230-Intel® Core™ i5-3340M Processor (3M Cache,4x 3.40GHz) Logic cores turbo boost
Intel GMA HD 4000 Graphics 1GB shared
RAM 1? 4GB DDR3 1600Mhz 

Не съм много наясно с лаптопите ама мисля че някои от тези ще стане.
Редактирано от viki_dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двата Пентиума ги отпиши. HP-то ако има външно видео по-добро от вграденото, ще върви. С последния лаптоп Dell мисля, че няма да имаш проблеми. За ФИФА 15 се иска по-добър процесор. 

Редактирано от Bulgaria8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двата Пентиума ги отпиши. HP-то ако има външно видео по-добро от вграденото, ще върви. С последния лаптоп Dell мисля, че няма да имаш проблеми. За ФИФА 15 се иска по-добър процесор. 

А погледна ли колко са хубави лаптопите изобщо ?

Погледни тази тема и си помисли отново. (до автора)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс, като ги гледам минималните. Препоръчва се чист четириядрен десктоп процесор и карта с доста висока производителност. Ще трябва да хвърлите 1500лв за нов лаптоп.

Иначе ще тръгне и на по-слаба машина, но вероятно няма да върви достатъчно гладко за да се играе комфортно - ще насича.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ми препоръчваш Dell-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ми препоръчваш Dell-а?

Да, обаче най- много на MEDIUM да я подкараш. Както ти казаха най- добре си е десктоп машина, но ако си се спрял на преносим компютър, от изброените това е най- доброто за ФИФА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На фифата със вградено интелско видео ще и гледаш само логото с 15 FPS.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, много ми е чудно, как ще играеш игри на 12-инчов диспей? :ohmy:  (за Elitebook-а говоря)

А, ти видя ли, че искат МИНИМУМ GeForce GTX 650 - това е настолна видеокарта!

Или с други думи на теб ти трябва НОВ лаптоп с GTX 850M поне, за да играеш тази игра и за предпочитане поне високо волтажен i5 процесор от последно поколение!

То за 600лв. трудно можеш да си направиш НОВА конфигурация, с която ще можеш да я играеш нормално...

Имаш само един вариант - да търсиш части или направо цяла конфигурация ВТОРА УПОТРЕБА!!!

Иначе от тези, дето си изброил, най-качествен, но в никакъв случай не е гейминг, е Dell-a... Но пак ми е трудно да си представя как ще се играят игри на 13-инчов лаптоп!?

А и се искат минимум Pixel Shader version 5 и Vertex Shader version 5, а Intel HD 3000 - 4.1 ... 

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.