Премини към съдържанието
SAKATAR

Как и с каква програма могат да се възвръщат файлове от LG BL20?

Препоръчан отговор

Добър вечер! Как и с каква програма могат да се възвръщат файлове от LG BL20? Предварително благодаря! Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефонът се разпознава от компютъра като USB устройство, файловете са изтрити, и нищо не е записвано върху тях - много програми вършат работа. Предлагам да се започне с Recuva, и при неуспех да се търсят по-сериозни средства.

Ако обаче някое от горните условия не е спазено - възстановяването не е възможно, или поне не е сигурно.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За един клип ми трябва. Ръчно е изтрит на 22-ри. Нищо не е записвано след това. Телефонът се разпознава от компютъра, а съдържанието му се разглежда само от софтуера LG PC Suite III, но не и като външен диск. С Recuva пробвах още преди да пусна темата, но изписва съобщение, че диска на може да се отвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава опитайте с някоя друга програма.Например CGSecurity .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава опитайте с някоя друга програма.Например CGSecurity .

Пробвах и не го намира. С тези същото - Recover My Files, R-Studio и Undelete Plus.

В смисъл не намира клипа. Иначе повечето го разпознават устройството.

Редактирано от SAKATAR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gabriela Hristova
      Здравейте! Пиша във връзка с програма за автодиагностика Delphi 2015 Release 3. Инсталирах си програмата както е дадено в диска стъпка по стъпка. Програмата тръгва, но когато се зададе за автодиагностика изписва "Автомобилът не реагира на заявката за диагностика, уверете се, че тестерът е свързан правилно към автомобила...". Устройството, което прави връзка между лаптопа и колата (NEW VCI+A-BT) работи и се опитва да се свърже, защото променя цвета си от син на зелен и обратно като е придружен и със звуков сигнал. Прави се връзка с устройството, със софтуера, но няма комуникация с какъвто и да е модел автомобил. Разговарях и с официален представител на програмата като не ми беше казано нищо конкретно, инсталирах Team Viewer, както ми беше казано, но  след многократни опити на отсрещната страна продължава да си изписва същата грешка, като накрая човека ми обясни, че за по-старите модели коли (както е в случая 1999) не може, защото не поддържали това OBD, в което се съмнявам, защото все пак нямаше да ги има като модели в самата програма. А другия проблем можело да бъде от преходниците за различните коли, за което също имам съмнения, понеже моята кола е Пежо 206 и лично на нея не и трябва преходник а си работи с оригиналния кабел без предходник. 
      Та ако някой е имал същия проблем, може да помогне или знае някой, занимаващ се с програмата във областите Велико Търново или Русе искрено ще съм му благодарна. 
    • от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от роско царев
      Здравейте колеги , имам проблем със телефон LG ZERO H650E телефона показва само :
      -----------------------------------------------------
      DBI Apps Watchdog Reset!
      -----------------------------------------------------
        DemiGod Crash Handler : DBI Apps Watchdog Reset!
       Please do following action .
      1) Dload Mode. Please connect Usb
      2) Get the ram dump image using QPST Configuration .
       If you want to Reboot , Press Volume Up or Down , and Hold a second
      ------------------------------------------------------
      Board info 
      rev. :1,1 serial : 15c5d73951abe015
      secure boot : disabled
      --------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------
      Jump to Dload Mode .

Ако някой знае как да го оправя ще съм му благодарен !
      не става със Start buton + Volume Down
      а със Volume UP отива във Download mode
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.