Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Наскоро взех S3 Neo.За сега телефончето върви отлично.Искам да попитам добра покупка ли съм направил.Въпроса може би не е зададен много ясно, за това ще ви разясня.В интернет чета и като гледам какво пишат хората малко се разколебавам.Значи телефона го ползвам само за браузване и гледане на клипчета.Игри не играя и не смятам да играя.Също така не използвам навигация и други глупости.Само и единствено YouTube, Chrome и слушане на музика.Очаквам само да не почне да забива.Пределно ясно ми е, че ако го натоваря с глупости, не го оставям намира и т.н. все ще почне да лагва.Да обаче чета, че заради тежкия TouchWiz, ще се появят проблеми.Та главния ми въпрос е ще се справи ли?Не съм хич образован в тази област, та затова се допитвам отново до вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Наскоро взех S3 Neo.За сега телефончето върви отлично.Искам да попитам добра покупка ли съм направил.Въпроса може би не е зададен много ясно, за това ще ви разясня.В интернет чета и като гледам какво пишат хората малко се разколебавам.Значи телефона го ползвам само за браузване и гледане на клипчета.Игри не играя и не смятам да играя.Също така не използвам навигация и други глупости.Само и единствено YouTube, Chrome и слушане на музика.Очаквам само да не почне да забива.Пределно ясно ми е, че ако го натоваря с глупости, не го оставям намира и т.н. все ще почне да лагва.Да обаче чета, че заради тежкия TouchWiz, ще се появят проблеми.Та главния ми въпрос е ще се справи ли?Не съм хич образован в тази област, та затова се допитвам отново до вас.

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.