Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

S3 Neo?

The Negative One

Препоръчан отговор

Здравейте!

Наскоро взех S3 Neo.За сега телефончето върви отлично.Искам да попитам добра покупка ли съм направил.Въпроса може би не е зададен много ясно, за това ще ви разясня.В интернет чета и като гледам какво пишат хората малко се разколебавам.Значи телефона го ползвам само за браузване и гледане на клипчета.Игри не играя и не смятам да играя.Също така не използвам навигация и други глупости.Само и единствено YouTube, Chrome и слушане на музика.Очаквам само да не почне да забива.Пределно ясно ми е, че ако го натоваря с глупости, не го оставям намира и т.н. все ще почне да лагва.Да обаче чета, че заради тежкия TouchWiz, ще се появят проблеми.Та главния ми въпрос е ще се справи ли?Не съм хич образован в тази област, та затова се допитвам отново до вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Наскоро взех S3 Neo.За сега телефончето върви отлично.Искам да попитам добра покупка ли съм направил.Въпроса може би не е зададен много ясно, за това ще ви разясня.В интернет чета и като гледам какво пишат хората малко се разколебавам.Значи телефона го ползвам само за браузване и гледане на клипчета.Игри не играя и не смятам да играя.Също така не използвам навигация и други глупости.Само и единствено YouTube, Chrome и слушане на музика.Очаквам само да не почне да забива.Пределно ясно ми е, че ако го натоваря с глупости, не го оставям намира и т.н. все ще почне да лагва.Да обаче чета, че заради тежкия TouchWiz, ще се появят проблеми.Та главния ми въпрос е ще се справи ли?Не съм хич образован в тази област, та затова се допитвам отново до вас.

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване