Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже нямам двд четец ми излиза голям проблем. Съответно с диск не става, а не знам откъде другаде мога да купя. Единствените сайтове откъде съм купувал игри са ozone и pulsar.
Сега обаче на новият компютър нямам въпросното нещо и съм в дилема откъде да закупя играта ако е възможно без кредитни карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук например - плащаш и сваляш, даже гледам е малко понамалена в момента.

Edit: в g2a.com обикновено има доста интересни от към цени оферти.

Редактирано от pecooo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук например - плащаш и сваляш, даже гледам е малко понамалена в момента.

Edit: в g2a.com обикновено има доста интересни от към цени оферти.

Видях го сайта. С кредитна карта не искам да се занимавам, защото не знам колко е сигурно. А може ли да си купя първо двд четец-а :? Откъде мога да го купя и как да го инсталирам ? С него ще мога ли да си инсталирам фифата от диск. Вярно, с 20 или колко лева ми излиза по-скъпо, но не искам да рискувам с кредитна карта. Пък и за в бъдещи купувания на игри нямам намерение да я използвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами откъде, откъде - отиди в някой компютърен магазин и си избери четец, пък няма да е зле да е 2 в 1 - четец и записвачка. Само гледай хубаво да не те метнат, че някой компютърни магазини имат и такава политика. Инсталацията просто го слагаш в кутията и го връзваш за дъното има предостатъчно tutorial-и в Google. Предполагам ще може да инсталираш Фифа от диск. ;)

Редактирано от ratewis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързването е лесно, но зависи и от кутията дали има такъв слот.

Виждал съм кутии без място за dvd четец/записвачка.

А свързването е предостатъчно лесно, махате панелчето(на кутията), завинтвате винтчетата, свързвате Sata кабела от дъното към записвачката, същата процедура но със захранването(буксата е същата като тази на новите хардове).

А Fifa 15 взимате от pulsar, ozone, fast2play или както ме изпревариха origin.

Знам че не ви се занимава с кредитни карти, но за онлайн покупки има едно нещо като дебитна карта наречено Visa Electron.

Вкарвате колкото искате пари и не могат да се вземат повече от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързването е лесно, но зависи и от кутията дали има такъв слот.

Виждал съм кутии без място за dvd четец/записвачка.

А свързването е предостатъчно лесно, махате панелчето(на кутията), завинтвате винтчетата, свързвате Sata кабела от дъното към записвачката, същата процедура но със захранването(буксата е същата като тази на новите хардове).

А Fifa 15 взимате от pulsar, ozone, fast2play или както ме изпревариха origin.

Знам че не ви се занимава с кредитни карти, но за онлайн покупки има едно нещо като дебитна карта наречено Visa Electron.

Вкарвате колкото искате пари и не могат да се вземат повече от тях.

А може ли да се купи фифа-та с това нещо. Ако да, как става. Ако трябва да купувам четеца излиза по-скъпо, а и искам да хвана промоцията от оригин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да се купи фифа-та с това нещо. Ако да, как става. Ако трябва да купувам четеца излиза по-скъпо, а и искам да хвана промоцията от оригин.

Отиваш в банката с пълнолетен, и искате да ви направат Visa Electron.

Ето какво представлява.

Да фифата може да се купи с това нещо, то е виртуална дебитна карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не можеш ли да си я закупиш от Pulasr или Ozone и въвеждаш кода в Origin и не ползваш нито диска, нито нищо, даже мисля, че по-новите идват само с код ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не можеш ли да си я закупиш от Pulasr или Ozone и въвеждаш кода в Origin и не ползваш нито диска, нито нищо, даже мисля, че по-новите идват само с код ;)

Жестоко се грешиш, ако я закупи с диск, ще му трябва и диска, всеки път когато играе, защото така един вид се проверява дали играта е пиратска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако купувам с кредитна карта от оригин мога ли да съм сигурен, че ще платя и ще ми даде опцията да си изтегля играта? Да не стане така, че да се изръся със сто лева, а накрая да не мога да си я изтегля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жестоко се грешиш, ако я закупи с диск, ще му трябва и диска, всеки път когато играе, защото така един вид се проверява дали играта е пиратска.

Хмм, аз не съм съгласен, значи аз като си купих BF2 Bad Company, я взех с диск и Steam Code, сложих си кода в Стеам и повече не съм барал опаковката, диска си прашлясва, пък аз си цъкам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам при другите игри как е, обаче при FIFA-та слагаш диска, копират се файловете, инсталира се Origin-а и играта, въвеждаш кода, правиш акаунт в Origin и си готов. Повече диска не ти трябва. След като си въвел кода, повече не се нуждаеш от диска, даже и да изтриеш играта. Можеш да я свалиш с няколко клика от Origin-a и не те пита повече за код. А като искаш да играеш, трябва само да сe логваш в Origin-a, а оттам отваряш играта и задаваш Play. То всъщност Origin-a ти показва игрите, които си закупил. Лошото е, че като нямаш интернет връзка не можеш да се свържиш към Origin-a, а оттам не можеш да отвориш и играта. Поне така беше преди 2 години. Последните 2 издания на играта за съжаление ги пропуснах, тъй като бях в чужбина (иначе съм играл почти всички останали серии от 2000-та насам) така че може и да има някаква промяна.

Иначе си купувай играта онлайн . В момента в сайта на Origin е под 80 лева, ако я купиш от магазина ще ти излезе 100 лева + поне 30 лева за записвачка, от която няма смисъл след като за нищо друго не смяташ да го използваш и се набутваш с над 50 лева. Да не говорим, че като я закупиш онлайн е по-сигурно. Няма възможност да счупиш диска или пък да получиш дефектен такъв и после да се разправяш с разбирачите там. Освен това тези дискове всеки може да ги пипа или да ги изпусне на пода. Нещо повече при FIFA сериите като излезнат винаги има някакъв проблем, за които пускат пачове след месец - месец и нещо. Последния път като купих играта имаше проблем с крашването на играта, за която ако не се лъжа пуснаха ъпдейт през ноември + в ъпдейта имаше подобрения като това да можеш да си промениш климатичните условия в кариерата и още няколко такива хубави екстри. Само че аз купих играта през ноември и за въпросния ъпдейт разбрах чак през януари. Разбира се, играта не е получила въпросния ъпдейт и трябваше да изтрия играта и да я тегля наново чрез Origin-a, което на практика обезсмисля диска, тъй като това, дето инсталирах от диска имаше проблем, което се оправи чак след свалянето на играта от сървъра наново. Ако купиш играта от магазина ще трябва пак да се занимаваш с ъпдейти и прочие глупости, тъй като тази година май имаше някакъв проблем с input лаговете, за което май пуснаха ъпдейт. Докато ако я закупиш онлайн нe би трябвало да не се занимаш с това (поне за Deluxe edition-a съм сигурен).

Иначе не се страхувай да купуваш онлайн, аз съм пазарувал от доста по-непопулярни сайтове, едва ли ще имаш проблем в Origin-a. Все пак ако се страхуваш, ползвай дебитна карта примерно със 100 лева вътре вместо кредитна. И гледай да не пропускаш промоцията, ако не се лъжа другия ден свършва. Надявам се все пак да съм бил полезен, доста голям пост се получи.

Аз също ще купувам играта тия дни най-вероятно от Origin, чакам да ми дойдат компонентите. Като инсталираш играта кажи си акаунта, можем да спретнем едно мачле. :wink12:

Редактирано от Gondvanaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си я през Origin. Цял свят пазарува от там, няма да те излъжат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам Dirt Showdown  на диск, но със STEAM  код. Сега не се налага да ползвам диска нито за игра, нито за инсталиране. Просто като се налага, си тегля играта от STEAM.  Всъщност, купил съм гледам около 140 игри и DLC, почти всички с дебитна карта. Не знам какво ви бърка в здравето да пазарувате директно с дебитна  или кредитна карта. То като искат да ви ограбят имането, може и някоя банкерка да го направи незабелязано.

Дори гледам сега FIFA 15 я има с Origin key  за 32 долара, което в левове прави малко над 50.  Не се набутвайте с директни покупки от Origin. Там цените са прекалено завишени. Има къде къде по-евтини сайтове, които в 99% от случаите са коректни, в смисъл няма проблеми със закупените ключове. А и сега предлагат някаква опция за сигурна покупка, струваща около 2-3 лева отгоре. Тоест, може да върнеш ключа ако не стане. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори гледам сега FIFA 15 я има с Origin key  за 32 долара, което в левове прави малко над 50.

Това в Stream ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това в Stream ли е?

Не. Горе споменаха G2A. Във Fas2play също е с по-ниска цена. Като ако разбираш руския, може да вземеш играта и за 50 лева. Между другото в G2A  цената също излиза 50 лева, но имаш повече поддържани езици, включително английския.  Но цените са нещо непостояно и се менят. Ако аз сега давам линкове, след 2 часа може да не са валидни. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като купиш от g2a само кода ли получаваш или можеш да сваляш играта + CD-KEYa?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като купиш от g2a само кода ли получаваш или можеш да сваляш играта + CD-KEYa?

Аз веднъж пазарувах от там. Явно е като при всички други подобни магазини. Начините за активация са различни. Аз купих игра от STEAM. Препратиха ме към друг сайт, където трябваше да се свържа със STEAM  акаунта си и така да ми правтят ключа. Щом веднъж имаш ключ, спокойно може да си триеш играта от диска и след това пак да я теглиш. Ако искаш може и да я запишеш на диск и след това да копираш пак на хард диска в директорията, където се съхраняват игрите на STEAM  или ORIGIN  в случая. Виж, за това не се бях сетил. Само че за да я играеш, ти трябва да си се вписал в профила си, иначе няма да стане. Не е като някое DVD, което може да разнасяш по различните компютри. Все пак ако си на друг компютър, предполагам може да се впишеш в профила си, да копираш играта  в директорията на Origin или STEAM  и без проблеми да играеш. Другия вариант е да я сваляш от интернет, но така преполагам ще е доста по-бавно, отколкото директно копиране от DVD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е разликата на Deluxe editiona спрямо Ultimate Editionа? Изобщо при игрите, не само при FIFA. В Origin-a е наличен Deluxe editiona, а няма ultimate edition-a на играта, докато в тоя сайт попаднах на Ultimate editiona, което е 20 долара. Обикновено ultimate edition-ите са 10-15 долара по-скъпи заради наличието на UltimateTeam, а тука на практика излиза, че е дори 10 долара по-евтинo спрямо стандартния edition, чудя се някаква уловка ли има или какво? https://www.g2a.com/fifa-15-fifa-ultimate-team-2200-points-preorder.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е разликата на Deluxe editiona спрямо Ultimate Editionа? Изобщо при игрите, не само при FIFA. В Origin-a е наличен Deluxe editiona, а няма ultimate edition-a на играта, докато в тоя сайт попаднах на Ultimate editiona, което е 20 долара. Обикновено ultimate edition-ите са 10-15 долара по-скъпи заради наличието на UltimateTeam, а тука на практика излиза, че е дори 10 долара по-евтинo спрямо стандартния edition, чудя се някаква уловка ли има или какво? https://www.g2a.com/fifa-15-fifa-ultimate-team-2200-points-preorder.html

Това дори не е играта. Трябва да имате закупена играта и добавяте този пакет, за да можете да играете Ultimate Team

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.