Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,моля помогнете- искам да отворя /например/ apps.pixlr.com/editor/ но с IE11 непрекъснато пише-да инсталирам Flash Player!!! A аз в действителност го имам инсталиран на компютъра Adobe Flash Player 16ActiweX. Имам инсталиран и Adobe Reader XI. A с Google Chrome го отварям. И това е всеки път,когато IE 11 не ми отваря нещо и пише да инсталирам Адобе. С Windows 7 съм. Харесва ми повече Експлорера а не гугъл. За мен е по-лек и по- приятен.Пак повтарям - за мен. Моля помогнете!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,моля помогнете- искам да отворя /например/ apps.pixlr.com/editor/ но с IE11 непрекъснато пише-да инсталирам Flash Player!!! A аз в действителност го имам инсталиран на компютъра Adobe Flash Player 16ActiweX. Имам инсталиран и Adobe Reader XI. A с Google Chrome го отварям. И това е всеки път,когато IE 11 не ми отваря нещо и пише да инсталирам Адобе. С Windows 7 съм. Харесва ми повече Експлорера а не гугъл. За мен е по-лек и по- приятен.Пак повтарям - за мен. Моля помогнете!!

А по време на инсталация спряхте ли броузера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
capnemo, на 25 Дек 2014 - 10:21 AM, написа:

А по време на инсталация спряхте ли броузера?

това Адобе е инсталирано много отдавна. А сега,когато иска пак да гоинсталирам, спиран и браузера и Скайпа/така иска/ но нищо не се получава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това Адобе е инсталирано много отдавна. А сега,когато иска пак да гоинсталирам, спиран и браузера и Скайпа/така иска/ но нищо не се получава

И от къде го теглите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
capnemo, на 25 Дек 2014 - 10:35 AM, написа:

И от къде го теглите?

при опит да отворя този сайт,ми изписва на екрана!А съм пробвал и uninstall и пак не го отваря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при опит да отворя този сайт,ми изписва на екрана!А съм пробвал и uninstall и пак не го отваря

Кой сайт и какво? И защо не изтеглите флаша през хром, нали той работи. Просто изберете да изтеглите инсталационния файл за ИЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
capnemo, на 25 Дек 2014 - 10:40 AM, написа:

Кой сайт и какво? И защо не изтеглите флаша през хром, нали той работи. Просто изберете да изтеглите инсталационния файл за ИЕ

Да,това и правя,но аз трябва всеки път да превключвам на хром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,това и правя,но аз трябва всеки път да превключвам на хром.

От тук ли го теглите? https://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
capnemo, на 25 Дек 2014 - 10:55 AM, написа:

От тук ли го теглите? https://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

да,и сега пробвах пак,но след успешно инсталиране,при опит да отворя файла,ми казва ,че иска плеар 10 или по-нов.Нещо подтиска тази функция,но ще се оправям с хрома.Благодаря!

fixxxer.40xx, на 25 Дек 2014 - 11:05 AM, написа:

да,и сега пробвах пак,но след успешно инсталиране,при опит да отворя файла,ми казва ,че иска плеар 10 или по-нов.Нещо подтиска тази функция,но ще се оправям с хрома.Благодаря!

Забравих най-важното -  Честити празници,честита Ви Новата 2015год.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не инсталирате нещо като хората

Честита ви Коледа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко подрани с нова година.

Опитайте Firefox, той за мен също е лек и приятен браузер.

Но не използвайте IE, защото той попринцип си е бъгав.

Правил съм няколко опита да го използвам, под различни операционни системи, но е толкова бавен, че го използвам само да си сваля друг браузър.

Също пробвайте някоя от по старите версии на Opera, те също са леки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
niki292002, на 25 Дек 2014 - 11:16 AM, написа:

Малко подрани с нова година.

Опитайте Firefox, той за мен също е лек и приятен браузер.

Но не използвайте IE, защото той попринцип си е бъгав.

Правил съм няколко опита да го използвам, под различни операционни системи, но е толкова бавен, че го използвам само да си сваля друг браузър.

Също пробвайте някоя от по старите версии на Opera, те също са леки.

Аз не живея в България,ногледам Булсатком,и виждам,че вече запразнувахте.И след тези няколко дни,пак почивки и дойде Новата година.Лично МОЕ мнение-аз работя само с IE11,и ползвам Хрома понякога.Фаерфокса не изписва понякога страници,които са написани за IE,а Опера не я понасям.Това е МОЕ мнение и нищо лично.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете в менюто Tools->ActiveX Filtering да не би да е с отметка - махнете я. Проверете и в Tools->Manage Addons там разрешен ли е Flash ActiveX.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
belivakov, на 25 Дек 2014 - 12:19 PM, написа:

Проверете в менюто Tools->ActiveX Filtering да не би да е с отметка - махнете я. Проверете и в Tools->Manage Addons там разрешен ли е Flash ActiveX.

Благодаря Ви,получи се!! Само ми кажете,моля,премахването на тази отметка ще се отрази ли негативно,или въобще на сигурността на браузера и въобще на системата?

fixxxer.40xx, на 25 Дек 2014 - 12:55 PM, написа:

Благодаря Ви,получи се!! Само ми кажете,моля,премахването на тази отметка ще се отрази ли негативно,или въобще на сигурността на браузера и въобще на системата?

Благодаря Ви още веднаж,почетох всичко за ActiveX  Filtering в GOOGLE и вече имам отговор на въпроса ми към Вас! Весели празници!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.