Премини към съдържанието
nbs

hp Photosmart C4280 - само черно мастило

Препоръчан отговор

Здравейте, имам принер - hp Photosmart C4280 - искам да опитам, ако си купя само черно мастило без цветното, дали ще мога да принтирам без проблеми? Защото някои принтери искат задължително да има и цветно и черно мастило, за да може да принтира. А тези глупости са скъпички и не ми се дават толкова пари. Няма да ползвам цветния така или иначе...

И като цяло може ли да се зарежда тази тонер касета или както се нарича? Имам предвид да си го заредиш с мастило(гледам струват по 5-10лв и трябва да си го заредиш сам)

Редактирано от nbs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заредих черния тонер и ми показва, че нямам цветен. Пробвам да принтирам, но ми показва, че принтера е офлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зареждат се. Примерно: http://www.arbikas.com/Main.php?hFullSearch=0&do=search&q=photosmart+4280+%E7%E0%F0%E5%E6%E4%E0%ED%E5&x=0&y=0&search_condition=and

Цветната, дори и празна, трябва да си е в гнездото - да дава контакт. Иначе няма да застане в Ready и ще седи Офлайн.

Но пък ако седи празна, може да изгори. Съвета ми е да заредиш и цветната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.