Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ви попитам, кое двете е по - добро за игри и с какво е по-добро от другото? Гледах gameplay в интернет на различни игри за PS3 и PC, но не видях разлика в графиката. Винаги ли една игра, която се играе  на PS3, ще е същата и на PC ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настолния компютър е в пъти по-добър.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между PS3 за 400 лв. и PC за 400 лева, по-доброто е PS3. Заглавията за PS3 обаче са много по-скъпи от тези за PC.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако парите които можеш да дадеш са под 1000 лева взимай PS3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То пък и  компа,където ще се получи на стойност 1000 лева или 600 долара.И то за игра.То една видеокарта  за игри е над 300 лв.

Зависи от вкуса ти,от парите ти  :) .Какви игри ? Лично аз предпочитам на голям екран ,легнал  на дивана  да поиграя ,а не да седя като мида и да се кьора в 22 инчов монитор.

Аз бих избрал PS3

защото ми е по-комфортно,има богат избор от игри,има Blu-Ray,евтино спрямо едно  PC само за игра.

Редактирано от MirchevSvilen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако парите които можеш да дадеш са под 1000 лева взимай PS3.

За тези пари - PS4 даже :)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То пък и  компа,където ще се получи на стойност 1000 лева или 600 долара.И то за игра.То една видеокарта  за игри е над 300 лв.

Зависи от вкуса ти,от парите ти  :) .Какви игри ? Лично аз предпочитам на голям екран ,легнал  на дивана  да поиграя ,а не да седя като мида и да се кьора в 22 инчов монитор.

Аз бих избрал PS3

защото ми е по-комфортно,има богат избор от игри,има Blu-Ray,евтино спрямо едно  PC само за игра.

Ако например игрите за PS3 ги има за PC със същото качество, то тогава не виждам смисъл да купувам PS3. За това и попитах дали има някаква разлика в игрите за PC и PS3. Иначен няма спор, че на PS3 е по - удобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото предимство на PS3 е цената. За PS3 вече почти няма да правят игри, графиките са много изостанали в сравнение с PC, имаш по-малък избор от игри, игрите са ужасно скъпи... абе, единственото хубаво е, че тройката е 400лв.

Аз бих избрал PS3

xFDzmOR.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото предимство на PS3 е цената. За PS3 вече почти няма да правят игри, графиките са много изостанали в сравнение с PC, имаш по-малък избор от игри, игрите са ужасно скъпи... абе, единственото хубаво е, че тройката е 400лв.

Да не мислиш ,че не съм го пробвал.Не се получава.То все едно да взема касетофона и да сложа слушалки  и вече имам mp3 player.

Редактирано от MirchevSvilen (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ps3 е безсмислена покупка, тъй като в скоро време няма да се произвеждат игри за него. Вземете PS4, ако имате възможност и не гледайте какво ви разправят тук - да свързвате компютър с TV и подобни глупости.

PC - за вашата стая.
PS4/Xbox One - За огромният Ви TV във всекидневната, 

Хората тук нямат пари и рядко се купуват конзоли, но в развитите държави хората масово ги използват. Тези, които играят игри имат всичките налични платформи на пазара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.