Премини към съдържанието
The Negative One

Въпрос отностно Самсунг С3 Нео

Препоръчан отговор

Здравейте!

Предишната ми тема беше заключена, но ще направя нова като се опитам все пак да не нарушавам правилата.Разполагам със Самсунг С3 Нео.Телефона е нов и се държи добре все още.Реших да поразгледам малко отзивите в Интернет за модела.Във един форум срещнах един коментар в който пишеше, че заради тежък ТъчУиз в телефона ще се появи лаг.Та да ви попитам, да очаквам ли и аз подобни проблеми след време, тъй като го използвам за слушане на музика, боравене из нета и гледане на видеоклипове?Казано накратко, не го натоварвам, но въпреки това се страхувам да не се умажат нещата, защото все пак цената не е много нисичка(е, не е и много голяма).И ако се появи такъв проблем, как става оправянето му?

П.П-Надявам се, че този път не съм нарушил някое от правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай си го така, а като започне да ти бави ще го поизчистиш и ще се оправи :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли, аз моят Андроид не съм го рестартирал от дни. Лагване може да се получи от повече отворени приложения, но това не е по вина тъчуиза. Ползвайте си го със здраве ! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси!Лок.

Защо лок ?

Това не ти е цс.бг!

Тук темите не се заключват ако не отговарят на праеилата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.