Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, предварително се извинявам, че ви тормозя толкова много с глупавите си въпроси и, че пускам толкова много теми.

В голяма дилема съм кое от двете да купя. Ще се надявам и на някой предложение какъв модел по-конкретно да избера, защото нямам никакъв опит с този хардуер. Ще ми трябва само за да ми разчита дискове, от които да мога да инсталирам на компютъра някаква информация или пък да играя някой игри. Не знам, кое от двете е по-подходящо за случая и за това се допитвам до вас 

Благодаря на всеки отзовал се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те все са записващи. Не мисля че още се произвеждат комбота дето четат DVD и записват само CD. 

Ако ще се ползва рядко може да помислиш за външна.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ей! Туй габровците все сте си такива. Да не се минете с нещо. А ако си купиш външна, гледай да е с по-къси кабели. По са евтини!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво представлява външната ?

Обикновена записвачка(на външен вид  представлява малка квадратна кутия) която се включва с кабел към USB порта на компа или лаптопа.

Външна записвачка

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам СД и не съм го ползвал от толкова време, че съм забравил как се отваря.

Външно СД - на USB се връзва. Ако не друго - като сменяш щайгите винаги ще ти е от полза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновена записвачка(на външен вид  представлява малка квадратна кутия) която се включва с кабел към USB порта на компа или лаптопа.

Външна записвачка

О ясно значи. Точно това ми трябва. А щом е и с USB е още по-добре. Няма да си играя да свързвам разни кабели и да бутам кутията отпред. Благодаря много. А това ли е най-евтиния вариант ? Надежден ли е този сайт и може ли да го взема от място с минимална цена за доставка. Не искам да давам много пари и затова съм любопитен. Ако ли не- здраве да е ще взема този модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О ясно значи. Точно това ми трябва. А щом е и с USB е още по-добре. Няма да си играя да свързвам разни кабели и да бутам кутията отпред. Благодаря много. А това ли е най-евтиния вариант ? Надежден ли е този сайт и може ли да го взема от място с минимална цена за доставка. Не искам да давам много пари и затова съм любопитен. Ако ли не- здраве да е ще взема този модел.

тази е на доста добра цена. Взимай.

Лаптоп.бг е известен сайт. Едва ли ще се гъбаркат.

Редактирано от sheky (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично си купих от там, продават ги с 1 година гаранция, появи се проблем при мен и ми я замениха веднага, новата работи много добре, със записвачките е малко на късмет работата, но откъдето и да я вземеш важно е да има гаранция. Не знам дали ще може да преинсталираш от нея, аз лично не съм го правил, но ако преинсталираш от флашка, не би трябвало да имаш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично си купих от там, продават ги с 1 година гаранция, появи се проблем при мен и ми я замениха веднага, новата работи много добре, със записвачките е малко на късмет работата, но откъдето и да я вземеш важно е да има гаранция. Не знам дали ще може да преинсталираш от нея, аз лично не съм го правил, но ако преинсталираш от флашка, не би трябвало да имаш проблем.

Преинсталирвам от флашка. С това нямам проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти  имаш грандиозна дилема за 25 до 45 лева :) Каква надежност търсиш  на тоя евтинджос ? Трябват ти 3 висши образования да завиеш 4 винтчета с кръстата отверка и да мушнеш 2 кабела които няма и как да объркаш  защото стават само на 1 място.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е че ако се ползва рядко може да я прибереш в шкафа без да отвиваш винтчета и разкачаш кабелчета. 

Аз проблема го реших като я изхвърлих старата и не купих нова.  :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е че ако се ползва рядко може да я прибереш в шкафа без да отвиваш винтчета и разкачаш кабелчета. 

Ако се ползва рядко, може просто да си стои в компютърната кутия, и да не заема място в шкафа. 

Записвачките са крехки уреди, и ако предпочете външна, едно неволно изпускане или чукване някъде може лесно да я разцентрова, и направи негодна за ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.