Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля предложете ми някоя безплатна или хакната версия на програма за драйвери :)

1. Никоя програма не е толкова добра, по-добре търсете драйверите по ИД-тата на устройствата

2. За хакнати версии - нали прочетохте правилата на форума, особено точка 2.10

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да се разтърсиш из google тук няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсите си драйверите според модела на дънната платка. Ключови думи -  сайта на производителя.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

конкретно ми трябва за USB устройствата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво за УСБ устройства, да им търси драйверите или да инсталираш на тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

конкретно ми трябва за USB устройствата

Намерете чипсет драйвера на дънната платка, там се съдържат всички драйвери, а и поначало Windows не се нуждае от драйвери за USB

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля предложете ми някоя безплатна или хакната версия на програма за драйвери :)

http://www.proappsfree.com/softwares/30521-driverpack-solution-13114-r399-dvd-edition-multilanguage-by-vandit.html - Това е поотношение на програмата , безплатна е и върши работа(в повечето случай). От друга страна съм съгласен , че най-добре е да си дръпнеш драйверите от сайта на производителя. https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=246 - Чрез тази програма можеш да установиш , какво ти е дъното и кой е производителя, не съм я ползвал отдавна , но преди имаше пробен период, през който беше абсолютно функционална.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.