Премини към съдържанието
marti512

Използване на екрана на лаптопа за играене на ps3

Препоръчан отговор

Здравейте!В момента не разполагам с телевозор с HDMI изход и единствения вариант е да използвам екрана на лаптопа. Гледах по клипове, че го правят но аз не успях. Разполагам с обикновен hdmi - hdmi кабел. Моля някой да обясни как трябва да стане

Редактирано от marti512 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!В момента не разполагам с телевозор с HDMI изход и единствения вариант е да използвам екрана на лаптопа. Гледах по клипове, че го правят но аз не успях. Разполагам с обикновен hdmi - hdmi кабел. И Моля някой да обясни как трябва да стане

Не мисля че ще стане, HDMI на лаптопа е само изход

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но по клипове гледам, че го правят.

Защото сигурно разполагат с по скъпички модели които разполагат с hdmi in.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм говорил със специалист и той ми каза че не може.Аз имам PS4 и също не става на лаптоп.Така,че ще чакаш да дойдат парички за телевизор с HDMI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм говорил със специалист и той ми каза че не може.Аз имам PS4 и също не става на лаптоп.Така,че ще чакаш да дойдат парички за телевизор с HDMI.

Или пък взима една карта със hdmi in, но на такава цената за мен е малко солена.

Или пък ако има някакво sony телефонче, може да използва remote play подръжката, ама това се отнася за ps4 и може да го ползва само вкъщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.