Премини към съдържанието
martoo112

Кое е името на песента от клипа?

Препоръчан отговор

Здравейте,бих искал да знам кое е името на песента и изпълнителя от клипа.Линк към клипа има в прикачения файл.

Mtk.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,бих искал да знам кое е името на песента и изпълнителя от клипа.Линк към клипа има в прикачения файл.

Има специална тема за търсене на имена на песни!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Марио Велинов
      Здравейте ! Търся от много време песен която е мисля че от средата и края на миналата година. Българска е, мъж пее а припева е изпят от жена на английски, клипа е copy paste на Ed Sheeren - shape of you. Докато тя пее припева backround-a е до колкото си спомням гора с път и пак се изписва текста на припева. Като стил - нещо като рап но по-любовно настроен ... за текст и мелодия не се сещам. Моля за помощ !
    • от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от Anthony Young
      Здравейте!
      От няколко месеца се опитвам да намеря името на тази сръбска песен, и засега нямам успех.
      Жена изпълнител, и единственото което помня от припева е  нещо от сорта на "живи(м) живи(м) само тебе...." (може и да бъркам).
      Мисля че е нова, и леко напомня на Анелия - дай ми още (но не съвсем).
      Надявам се някой да може да ми помогне!
      ако можех да питам за тази песен посредством аудио комуникация, бих я изтананикал, и хора слушащи подобен жанр, бихя я разпознали. (но нямам как...)
    • Гост
      от Гост
      Ако някой харесва Доро, предлагам ви една любима песен, заедно с мой превод на текста на песента. Приятна вечер!
      Прекрасна Нежна Песен!

• от transcend92
      имам запис на част от песента
      http://dox.bg/files/dw?a=8f219eb79b
      Моля помогнете немога да спра да я търся
      нито shazam нито soundhound я разпознава дано поне вие можете
      благодаря 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.