Премини към съдържанието
KOCKAR

Въпрос относно компютъра за дадена игра

Препоръчан отговор

Добър ден свалих си наскоро World of Tanks , но проблемът е следния: подкарвам играта само на минимални ефекти , но с резолюция 1680х1050.

Комп.е следния:

Видеокарта ATI Radeon r7 250x 1gb GDDR5

Процесор Quadcore AMD A8-3870 APU 3.00 ghZ

Рам 4 GB 

Компютъра е около година нов е като цяло нормално ли е да не мога да я подкарам поне на средни ефекти? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е, конфигурацията ви като цяло е слаба за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че това че компютъра е купуван преди година, значи че е нов. Примерно процесорът е модел от 2011г и като изчислителни възможности е посредствен. Видеокартата е в горната част на бюджетния клас, не е лоша, но толкова си може. Примерно R9 270X, която е вече среден клас карта е повече от 2 пъти по-бърза и е напълно достатъчна за FHD резолюция в повечето игри, ако не се търси да е с запуснати на максимум екстри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да е стара... Баш не! Аз подкарвам играта на High 1920х1080 и компютърът ми е от 2009 пак 4GB Ram,1GB DRR3 AMD Radeon, но една разлика има, че процесорът е 4 ядрен Intel

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че това че компютъра е купуван преди година, значи че е нов. Примерно процесорът е модел от 2011г и като изчислителни възможности е посредствен. Видеокартата е в горната част на бюджетния клас, не е лоша, но толкова си може. Примерно R9 270X, която е вече среден клас карта е повече от 2 пъти по-бърза и е напълно достатъчна за FHD резолюция в повечето игри, ако не се търси да е с запуснати на максимум екстри.

Нарочно така е зглобяван тъй като тогава когато го купувах дадох към 700 лв. с видеокартата просто не ми се даваха много пари за компютри и затова.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарочно така е зглобяван тъй като тогава когато го купувах дадох към 700 лв. с видеокартата просто не ми се даваха много пари за компютри и затова.

Следващият път ако ще си взимате компютър за игри ще трябва да се изръсите малко в повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.