Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Първо весели празници! 
Днес си взех клавиатура Cooler Master Octane. Но имам проблем - когато почна да играя CS примерно и натисна таб, там където трябва да ми показва score премигва и също някой копчета като W и D прекъсват. Да я сменям ли клавиатурата или може би е от някакъв драйвер? smile.png 
Благодаря предварително за отговорите smile.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо се пробва преинсталацията на драйвъра,после се мисли за смяна.Може също системата да крашва,вследствие от натоварването с играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо весели празници! 

Днес си взех клавиатура Cooler Master Octane. Но имам проблем - когато почна да играя CS примерно и натисна таб, там където трябва да ми показва score премигва и също някой копчета като W и D прекъсват. Да я сменям ли клавиатурата или може би е от някакъв драйвер? smile.png 

Благодаря предварително за отговорите smile.png

Автора не казва за коя CS става на въпрос но ако не говори за GO значи няма начин да претоварва системата. Тази клавиатура работи отлично без драйвър и ако има инсталиран такъв най-добре да го разкара и да види тогава как вървят нещата. Прилича на хардуерен проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за CS GO, но машината ми е добра за играта. Този проблем обаче не е само в таззи игра - навсякъде е така. С i5 4570, GTX 650 1gb и 8GB рам съм. Със старата клавиатура всичко ми е нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.