Премини към съдържанието
ROODI

искам да си направя таблица

Препоръчан отговор

Здравей те 

не знам да ли  трябва да пиша тук

извинявам се предварително  

искам да попитам как мога да си направя ..... това е линк не знам как точно да го обясня  http://www.ebay.co.u...=item20ce736e82

това което е на черния фон

която да си на пишеш името а отдолу да излиза в други варианти 

благодаря ви

весела коледа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те 

не знам да ли  трябва да пиша тук

извинявам се предварително  

искам да попитам как мога да си направя ..... това е линк не знам как точно да го обясня  http://www.ebay.co.u...=item20ce736e82

това което е на черния фон

която да си на пишеш името а отдолу да излиза в други варианти 

благодаря ви

весела коледа

Трябва да се насочите към скрипт от страна на сървъра, защото ще променяте съдържание. AJAX също може да ви помогне да заредите новото изображение без да зареждате цялата страница

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лесно ли се прави  :)

И да и не. Зависи от нивото ви на знания и техническата поддръжка, която имате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има ли други по лесни програми 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има ли други по лесни програми 

Това е нещо, което трябва да се напише. Или да намерите готов код, който да пригодите. Не се прави с програми, така, както си мислите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Hелоу Pийпс,

Правя някакви начални стъпки в HTML писането, ама кирилицата не ми я разпознава. Дали проблемът е в незнанието ми (би трябвало, щом има кирилизирани сайтове)?

Мерси за дискусията, която ще се заформи след 3... 2... 1! Старт!

* Песничката е на Антибиотика, идеална е за дизайнване на сайтове, олдскул, детство.

• от Димитър Кунчев
      Привет, форум.
      От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
      Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
      Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
      Моля за помощ.
    • от AngryChichko
      Здравейте, съфорумци! Търся си добра HD Web камера, която да бъде способна да записва качествени видео клипове (примерно live streaming, vlogging и т.н). Бюджетът ми е 40-50 лв. Какво бихте препоръчали?

• от vELiNiO
      Здравейте, разполагам със следната камера: , но уви, не мога да намеря подходящ драйвер за Windows 7. Преди я бях подкарал някак си с диска, който вървеше с нея, но го загубих. Опитах с драйверите от официалния им сайт за ХР (защото за 7 няма), инсталирах ги, но камерата все още не се разпознава, пробвах и през Device Manager-а да ги актуализирам, но не намери по-подходящи. Има ли някаква надежда драйвер да се намери и тази камера да тръгне? Благодаря!
    • от Potrebitel12376
      Здравейте,
      понеже имам доста проблеми със сегашния лаптоп,реших да взема нов в най-скоро време.Трябва ми за писане на код(web) евентуално VS,офис приложения,сърфиране и музика.Нищо претенциозно,обаче държа на добра изработка(капаци,панти..),сравнително бърз процесор и прилична батерия,SSD е желателно,но не задължително условие поне за мен.За сега съм се ориентирал към Lenovo G51-70,обаче в ebay , а и в един голям магазин за техника ми излизат по-различни модели от тези,които виждам на българския пазар.
      Основната разлика е в процесора  i7-5500U и SSD 8 GB + 1TB HDD/1 ТБ SSDH и видеокарта  AMD Radeon 8730M 2GB 
      Ще се радвам,ако ми предложите други марки/модели в този ценови диапазон.
      П.с в Германия ми излиза около 669евро
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.