Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Самата игра върви , но когато е отворена като прозорец на уиндоус при опит да дам цял екран той става черен на какво може да се дължи това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата игра върви , но когато е отворена като прозорец на уиндоус при опит да дам цял екран той става черен на какво може да се дължи това ?

Пираската версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел си я инсталира същата и върви

Абе, хора! Стига се занимавахте с тези пиратски игри! Купете си я и ще бъде завинаги ваша, с пълна поддръжка, съпорт и т.н. - тази струва не повече от 20 лв. в F2P. Лишаваш се от една дискотека и готово - спестяваш 20 кинта и си я купуваш!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си пуснал MSI Afterburner  барабар с Riva Tuner,  точно последната може да е причина. Тия магарии ги прави и FRAPS. Говоря по принцип, а не точно за конкретната игра. И как се опитваш да я максимизираш играта? Пробвай с alt+enter и с alt+tab.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си пуснал MSI Afterburner  барабар с Riva Tuner,  точно последната може да е причина. Тия магарии ги прави и FRAPS. Говоря по принцип, а не точно за конкретната игра. И как се опитваш да я максимизираш играта? Пробвай с alt+enter и с alt+tab.  

Ами пускам играта бам черен екран натискам старт бутона остава като прозорец и върви , но на цял екран не ще

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, хора! Стига се занимавахте с тези пиратски игри! Купете си я и ще бъде завинаги ваша, с пълна поддръжка, съпорт и т.н. - тази струва не повече от 20 лв. в F2P. Лишаваш се от една дискотека и готово - спестяваш 20 кинта и си я купуваш!

даже и крак не иска иначе нещо по темата да кажеш ?

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетете правилата на форума!!! Особено точка 2.10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не иска, защото играта е рипната и крака е вграден в инсталацията. Но така или иначе играта си е изпиратствана.

А иначе по темата, аз казах каквото имаше да казвам, а ти, ако си разбрал - разбрал.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не иска, защото играта е рипната и крака е вграден в инсталацията. Но така или иначе играта си е изпиратствана.

А иначе по темата, аз казах каквото имаше да казвам, а ти, ако си разбрал - разбрал.

Абе човек ! Те хората по света за връзката си с интернет не плащат ти за всяка игра , видеоклип или каквото и да е в нета искаш да плащаме ! Някаде ти е объркана моралната гледна точка на нещата ама незнам къде ! И отново само в България може да платя 1 000 и нагоре лева на мобилен оператор за някви си мизерни не гига а мегабайти трафик и още милион подобни примери !!!

Редактирано от Деян Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една тема , която вълнува доста хора предполагам или поне по-неграмотните като мен

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една тема , която вълнува доста хора предполагам или поне по-неграмотните като мен

Със тези линкове към тракерите, нали осъзнаваш че си просиш наказание ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек ! Те хората по света за връзката си с интернет не плащат ти за всяка игра , видеоклип или каквото и да е в нета искаш да плащаме ! Някаде ти е объркана моралната гледна точка на нещата ама незнам къде ! И отново само в България може да платя 1 000 и нагоре лева на мобилен оператор за някви си мизерни не гига а мегабайти трафик и още милион подобни примери !!!

В случаят плащаш на създателите на играта за положеният труд ,а не на някакви български измекяри. Когато изкаш да си купиш нещо за забавление (като например ски) си плащаш ,а защо да не плащаш за игри ?

До колкото знам играта е open world ,и по пътищата се разминаваш с останалите играчи на сървъра ,това няма да го видиш на пиратските копия.

С времето пиратските игри ще станат тотално безполезни ,както например diablo 3 .

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случаят плащаш на създателите на играта за положеният труд ,а не на някакви български измекяри. Когато изкаш да си купиш нещо за забавление (като например ски) си плащаш ,а защо да не плащаш за игри ?

До колкото знам играта е open world ,и по пътищата се разминаваш с останалите играчи на сървъра ,това няма да го видиш на пиратските копия.

С времето пиратските игри ще станат тотално безполезни ,както например diablo 3 .

Остави го, това сигурно е някакъв 11 годишен пикльо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави го, това сигурно е някакъв 11 годишен пикльо.

И така да е ,нека още от малък да знае правилният път ,по който да си насочи мисълтта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая не знам кой е с объркана морална гледна точка. Ако разсъждаваш в този Бай Ганьовски стил, далече няма да стигнеш, в съвременния свят.

Научи се, че в този живот няма безплатен обяд! Дори и сиренцето в капана за мишки не е безплатно, защото мишока заплаща за него с живота си. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде по-точно не плащат за интернет, че досега не бях чувал за такова нещо. Точно на теб ти е объркана моралната точка - не правиш ли сметка колко хора колко време са я правили тая игра, за да можеш да я изпиратстваш? 1 седмица ще спестяваш от закуски и ще си я купиш играта.

Редактирано от TheLion17 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като е завинаги моя нещо пречи ли ми да я кача в саит като Замунда например , че ние 11 годишните пикльовци не ги разбираме тези неща?

Редактирано от Деян Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като е завинаги моя нещо пречи ли ми да я кача в саит като Замунда например , че ние 11 годишните пикльовци не ги разбираме тези неща?

Да, пречи ти защото това е обект на авторско право!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, пречи ти защото това е обект на авторско право!

Някъде ми се губи нишката... нали съм си платил за играта щом съм си платил значи мога да правя с нея каквото си искам демек мога да си направя и собствен саит да купя 20 игри и всичките да ги кача понеже играта не е като обяда веднъж изяден и до там знам , че звуча откачено , но едва ли съм единствения човек на планетата , който е стигнал до това заключение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде ми се губи нишката... нали съм си платил за играта щом съм си платил значи мога да правя с нея каквото си искам демек мога да си направя и собствен саит да купя 20 игри и всичките да ги кача понеже играта не е като обяда веднъж изяден и до там знам , че звуча откачено , но едва ли съм единствения човек на планетата , който е стигнал до това заключение

Ти може да си я закупил, но със за купата вървят и условия за използване, като едно от тях е, че не можеш да публикуваш играта в торен ти.

Ти знаеш ли какви наказания има за пиратите ?

А и едно от правилата на този форум е свързан със пиратството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти може да си я закупил, но със за купата вървят и условия за използване, като едно от тях е, че не можеш да публикуваш играта в торен ти.

Ти знаеш ли какви наказания има за пиратите ?

А и едно от правилата на този форум е свързан със пиратството.

Ок като автор на темата позволявам да бъде изтрита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.