Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте кой от двате е по добрия утре да поръчам на една цена са .Благодаря ви.

Редактирано от veskostoev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде не прочетох от какво разстояние ще се гледа, какъв сигнал ще се ползва, да не говорим, че и линкове няма, та трябва да се търсят специално...

На въпроса: от двата - без никакво колебание 805. Всъщност съпоставката е неуместна, най-малкото защото са от доста различни класове, да не говорим за останалите разлики. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разстоянието e 4-5 метра ето линкове.

http://www.elkjop.no/product/tv-lyd-og-bilde/tv/KDL50W805BBN/sony-50-3d-smart-led-tv-kdl-50w805bbn?intcid=int1021

http://www.lefdal.com/product/tv-lyd-og-bilde/tv/UE48H6415XXE/samsung-48-3d-smart-led-tv-ue48h6415xxe?scid=EXT_DM_IPAPER

.Какви са разликите между тях.Ще се гледа Булсат и филми от компютър през HDMI,и от сървър с NAS4FREE.

Редактирано от veskostoev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това разстояние си за по-голям размер! 2-3 инча не те оправят в случая.От посочените модели от мен глас за Samsung-a.Не знам какви сайтове са това и имаш ли възможност да ги видиш на място, или ще го поръчваш онлайн, но втория вариант не е препоръчителен.

Добре би било да кажеше имаш ли възможност за по-голям бюджет и размер и евентуално да посочиш други модели (явно си в чужбина и от тук трудно бихме ти дали препоръки)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онлайн ги поръчах и платих и двата като дойдат мисля да върна Сони и ще оставя Самсунга. За Норвегия става дума имам възможност за много по голям бюджет но първо по квартирите знаете как е и имам син на 3 год който учи играчките си да летят някой път и може да го счупи поне да не ме е яд за това търся по евтин. Магазините тук са двата по горе линка и www.expert.no който са най евтини. Разстоянието може да се скъси на 3м. като го сложа на късата страна на стаята и някой ден пак ще се наложи да сменям квартири. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Платил си и ще дойдат и двата!? Баси случая.Ми тъкмо ще видиш кой по си заслужава! 

После сподели кой си върнал.

Весели празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадих се да откажа Сони и жената каза след като си платил трябва да чакаш да дойде и тогава го закарай в най близкия магазин или го прати по пощата с разписката от имейла и ще ти върнем парите без да го отваряш. Каза вече е натоварен аз се обадих 40 мин след като го платих и сега си чакам двата телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... ще ти върнем парите без да го отваряш...

Хмм ако така стои въпроса с отварянето на кашона не знам какво да ти кажа.Мое мнение е, че Samsung-а в случая е за предпочитане пред този модел на Sony.Ако имаше възможност да видиш и двата модела и сам да си прецениш щеше да е друго, ама така...

Ти си решаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.