Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,
През януари се отваря нова танцова група гр. София.
Тези, които обичат да тацуват моля да пишат на скайп: ani-vard или мейл: anniemichaeljackson@abv.bg за повече информация.
Приятен ден от мен! ab.gif) :sunglasses: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

През януари се отваря нова танцова група гр. София.

Тези, които обичат да тацуват моля да пишат на скайп: ani-vard или мейл: anniemichaeljackson@abv.bg за повече информация.

Приятен ден от мен! ab.gif) :sunglasses: 

И какво ще танцувате? Балет, валс, акробатичен рок, пасо добле или народни танци?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво ще танцувате? Балет, валс, акробатичен рок, пасо добле или народни танци?

танци стил Майкъл Джаксън и подобни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нека ви разкажа повече за нас.
Група сме от 2010та казваме се 'The Moowalkers'. Имаме много участия - благотворителни, трибюти, различни празници, по телевизии и др.  Попринцип изучаваме танците на Майкъл Джаксън, но решихме да добавим и други стилове, и да отворим нова група, където всеки желаещ и обичащ музиката и танците би могъл да се присъедини. :) 

за да се запознаете повече с групата това ни е страницата във фейсбук https://www.facebook.com/pages/The-Moonwalkers/197529130277847 :) 

Благодаря за вниманието!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.