Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, заглавието говори само за себе си. Имам едни 100 лева, които се чудя в какво свързано с компютърната техника да пропилея. Мониторът ми е твърде стар- LG FLATRON L1918S и ми се струва най-удачно. Има ли смисъл да купя някой за около 100 лева или да събирам  за някой около 300лв. ?

Редактирано от ExterminatorTM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още някой лев и си вземи нещо хубаво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, заглавието говори само за себе си. Имам едни 100 лева, които се чудя в какво свързано с компютърната техника да пропилея. Мониторът ми е твърде стар- LG FLATRON L1918S и ми се струва най-удачното. Има ли смисъл да купя някой за около 100 лева или да събирам  за някой около 300лв. ?

Зависи от състоянието на монитора(подразбира се, че за 100лв. ще е 2-ра употреба). Мисля, че за около 120-30лв. можеш да намериш читав монитор за игри с диагонал до 22'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми вземи си  едно CRT  за 10 лева и другите ги   инвестирай във алкохол по-нова година :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ми вземи си  едно CRT  за 10 лева и другите ги   инвестирай във алкохол по-нова година :)

Това е най-добрият съвет, не че на войничето е лош, но този е по-добър. :beer:

Весела Нова година на всички пожелавам. Да сте живи и здрави!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.