Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да ви попитам как се начертава точка или по точно възлови точки в една схема в AutoCAD.Използвам AutoCAD 2013 още съм начинаещ :D

Весели Празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от O.o o.O
      Здравейте, от къде в АутоКАД 2016 мога да намеря тези стрелки, които са оградени на снимката и това ">1:5", което предполагам, че е някакъв мащаб. Благодаря предварително

• от emosms
      Здравейте,
      Опитвам се да изкарам пдф от аутокадски чертеж. 
      Нагласил съм лейаута, всичко, масщаб. Нагласил съм lineweight.
      На принт preview от paper space всичко излиза ок.
      НО на готовия пдф нещо излиза криво.
      Какъв виртуален принтер и плот стайлс да ползвам, за да стане като хората?

• от martin.georgiev
      Здравейте, планирам да си купя нов лаптоп в близките 2,3 месеца и съм се спрял на два модела, които влизат в бюджета и предполагам, биха се справили с поставените цели. Работя предимно с Autocad. Имам желание и ще започна да изучавам Photoshop. Набелязаните модели са в геймърските серии, но игри няма да се играят  Нямат SSD за поставения бюджет, но това ще бъде ъпдейт в бъдеще, наясно съм, че с него работата е по-приятна, защото използвам такъв в момента. Мое мнение, може би погрешно, че ако са "геймърски" е помислено за по-добро охлаждане, добра видеокарта и дисплей, което е плюс  Не съм достатъчно запознат и това е причината да пиша във форума за съвет.
      Благодаря предварително!
      https://laptop.bg/laptops-lenovo-Legion_Y520-lenovo_legion_y520_80WK008VBM
      https://laptop.bg/laptops-asus-GL552-asus_gl552vw_cn211d
    • от andibgpz
      Здравейте колеги,

Шефа ми ще си прави офис и ми възложи задачата да подбера компютри.Офисът се занимава с архитектурно проектиране.Бюджетът  е 1200 на компютър.
      Мислих ,умувах ,четох ,знам че за програми като Cinema 4D,PS,Autocad,Allplan -може далеч по-добра конфигурация ,но това са възможностите в момента,така че ще Ви  помоля да се придържаме към този бюджет.Откъдето и да направя конфигурация излиза някъде към 1200лв,т.е. 2400 и остават 600 за два монитора 24инча,толкова ми е бюджета.
      Моля за мнение.

Дънна платка ASRock H110M-DGS, H110, LGA1151, DDR4, PCI-E (DVI), 4x SATA 6Gb/s, 2x USB3.0, micro ATX
      Видео карта AMD Radeon RX460, 4GB, PowerColor Red Dragon, PCI-E 3.0, GDDR5, 128 bit, DisplayPort, HDMI,…
      Intel Core i5-6500 четири-ядрен (3.2/3.6GHz, 6MB Cache, 350MHz-1.05GHz GPU LGA1151) BOX
      Захранване Goldenfield, 550W, Active PFC, 120мм вентилатор, bulk
      DeepCool Smarter, micro ATX/mini-ITX, USB 3.0, черна, без захранване
      SSD 240GB, A-Data Premier SP550, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm)
      8GB DDR4 2400 MHz, A-Data AD4U240038G17-B, 1.2

Ето и второ място със същата
      Кутията може да не е на Cooler Mater и да е нещо да 30-40лв

• от andibgpz
      Колеги здравейте,
      Трябва ми спешна помощ със Аутокад 2014,64 битовата версия .Нещо ми се прецака по програмата,опцията Selection Cycling спря да работи ,не показва слоеве и във properties на линийте пак няма нита linetype,нито scale, всичко е все едно съм във нулев слой със default настройките.Идея от какво може да се получи така????

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.