Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

препоръчайте ми лаптоп до 1200 лева като ще се ползва главно за музиката, филми, сърфиране и обработка на текстови документи. Игри няма да се играят. Предпочитаните марки са HP и Lenovo.  Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това Леново ще ти върши прекрасна работа: ЦЪК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лош избор. Гледа се да няма видеокарта и да има SSD.

Lenovo B5400 - i5-4200M, 12GB рам, 128GB SSD, 1TB HDD, матов дисплей, 6-клетъчна 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този не е лош HP 350 G1 + 128 GB SSD. Друга добра серия на HP e  HP ProBook 650 който е една идея над бюджета .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този не е лош HP 350 G1 + 128 GB SSD. Друга добра серия на HP e  HP ProBook 650 който е една идея над бюджета .

Наистина не са лоши. Ако аз пазарувах бих взел и двата. 650-та я слагам като подложка, защото капака е гумиран и не се плъзга, а 350-та отгоре като една импровизирана дъска, на която да си начуквам пържолите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на мнение,че е грехота да се дадат толкова пари за един интернет и малко Word.Филмите не ги обсъждам.Според мен,една машина с бюджет наполовина от обявеният ще е напълно достатъчна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XECUTIONERТова са ти впечатленията защото ги имаш и си ги тествал или така си чул от  кибиците пред блока ? Като ми извадиш по-добро  от бизнес клас за тия пари ела ми се обади :)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AlkatrazBG А твоите? Не знам как може да предлагаш такива боклуци на хора, които търсят помощ, а инак по други теми се застъпваш за качеството! Докато си пийвах под асмата ме сполетя 6-то чувство за тези лаптопи и се престраших да го изявя под формата на кратък текст(мнение) тук в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми моите впечатления се базират на 4  такива лаптопа  закупени за общината и ползващи се  за работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Lenovo IdeaPad B5400 59-428830  е около 730 лв., слагаш едно SSD и още 4GB рам....

Няма смисъл да се купува нещо по-мощно! Но друг е въпроса, че конструкцията на лаптопите до 1000 лв. е меко казано пластмасова, без малко изключения!

Ето едно от изключенията ... Fujitsu LifeBook A544 A5440M73A5EE - този е далеч по-здрав и надежден! Немски е... ;)
Редактирано от stzbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя община? Защото ако става дума за Чепръчево нещата са ясни. Там хората надали имат някакви претенции относно използваната техника. А само думата ''община'' ми говори много за твоите впечатления. ;)

Ето едно от изключенията ... Fujitsu LifeBook A544 A5440M73A5EE - този е далеч по-здрав и надежден! Немски е... ;)

Браво! Хубаво е човек да научава полезни неща от форумите. :)

Ми моите впечатления се базират на 4  такива лаптопа  закупени за общината и ползващи се  за работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не са лоши. Ако аз пазарувах бих взел и двата. 650-та я слагам като подложка, защото капака е гумиран и не се плъзга, а 350-та отгоре като една импровизирана дъска, на която да си начуквам пържолите.

За 350 съм съгласен, че качеството му на изработка е под въпрос, но при 650 въобще не съм съгласен!

650 е далеч по-здрав от 450...

И смело мога да кажа, че Probook 650 e една доста изгодна бизнес машина!

Иначе спор няма, че по-старата Probook 4540s серия беше класи над новите Probook-ци... 

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лош избор. Гледа се да няма видеокарта и да има SSD.

Lenovo B5400 - i5-4200M, 12GB рам, 128GB SSD, 1TB HDD, матов дисплей, 6-клетъчна 

Това е моделчето, на което се спрях :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.