Премини към съдържанието
aida1508

Не мога да се логна в скайп през фейсбук

Препоръчан отговор

Откакто ми се обнови скайпа не се зарежда началната страница, както и не може да се синхронизира скайп с фб. От два дни не мога и да пращам файлове. Деинсталирах го от контролпанела и отново го инсталирах, проблемът е същия. Някой да се е сблъсквал с това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откакто ми се обнови скайпа не се зарежда началната страница, както и не може да се синхронизира скайп с фб. От два дни не мога и да пращам файлове. Деинсталирах го от контролпанела и отново го инсталирах, проблемът е същия. Някой да се е сблъсквал с това?

След деинсталацията - правиш ли почистване на регистрите и ръчно изтриване на съществуващата папка Skype в Program files ??

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След деинсталацията - правиш ли почистване на регистрите и ръчно изтриване на съществуващата папка Skype в Program files ??

Не, ръчно не съм чистила нищо, а и така не изчезва ли и хронологията. Пробвах да се логна на друг лаптоп. Получи се, но проблемът с незареждането на началната страница на скайп си стои, както и свързването му с фб. Не мога да пращам и файлове, но никъде не видях в настройките забрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, ръчно не съм чистила нищо, а и така не изчезва ли и хронологията. Пробвах да се логна на друг лаптоп. Получи се, но проблемът с незареждането на началната страница на скайп си стои, както и свързването му с фб. Не мога да пращам и файлове, но никъде не видях в настройките забрана.

Хронологията можеш да си я запазиш като копираш на друго място файла main.db от папката Skype.

Пробвай също така да си свържеш профилите Скайп-Фейсбук от страницата на Скайп, не от самата програма.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хронологията можеш да си я запазиш като копираш на друго място файла main.db от папката Skype.

Пробвай също така да си свържеш профилите Скайп-Фейсбук от страницата на Скайп, не от самата програма.

Като отидох на страницата на скайп, пише, че профилът ми е свързан с акаунта във фб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.