Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм сигурен, че задавам въпроса си в правилната секция, извинявам се ако е така.

Проблемът ми е свързан с анкетите на фейсбук, които са с радио бутон. Без да искам маркирах отговор в такава анкета и не мога да го махна. Няма възможност за unvote при самата анкета, в activity log-a в секцията question изобщо не се появява, а чрез напускане на групата или блокиране на акаунта, който е пуснал анкетата, изборът ми не се маха. Молба към администраторите в случая също не е решение. Има ли начин да махна избора си от тази анкета, някой друг сблъсквал ли се е със същия проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dandelion Chamberlain
      Здравейте, драги потребители на сайта! Тук прилагам една кратка анкета, целяща да помогне написването на домашната ми работа (уча в специалност Психология). Моля, на когото му е интересно (и същевременно е така любезен да помогне), да ми напише отговорите си в коментар + години, пол и дали сте ученик/студент/работещ, безработен, пенсионер. Някои въпроси са с "ДА/НЕ", други са алтернативни, и трети са със свободен отговор. Ще се радвам и да ми споделите след отговорите дали сте харесали анкетата.  Всичко е изцяло анонимно! Благодаря предварително за отделеното време!

АНКЕТА на тема "Ежедневието и аз" 

1. Как определяте своето ежедневие?
      а. скучно и еднообразно
      б. нормално, не се случва кой знае какво
      в. разнообразно, винаги имам какво да върша
      г. забавно и интересно
      д. не съм сигурен/а
      2. Бихте ли искали да го промените?
      а. Да
      б. Не
      в. Не съм сигурен/на
      3. Харесва ли ви това, с което се занимавате през по-голямата част от деня?
      а. Да
      б. Не
      в. Не знам
      г. Не съм сигурен/а
      4. А намирате ли все пак капчица радост, смисъл във всичко това?
      а. Да
      б. Не
      в. Понякога
      г. Зависи
      д. Не съм сигурен/а
      5. Външните обстоятелства обуславят/повлияват ли вашето настроение?
       а. Да, винаги
       б. Не, никога
      в. Понякога
      г. Не съм сигурен/а
      6. Разнообразявате ли ежедневието си?
       а. Да, опитвам се
       б. Не, нямам възможност
       в. Понякога
      7. Често ли се стресирате/напрягате от това, което правите?
       а.  Да
       б.  Не
       в. Зависи
      8. Умеете ли да "контролирате" деня си?
      а. Да
      б. Не
      в. Опитвам се
      г. Не съм сигурен/а
      9. Следвате ли определена цел всеки ден?
      а. Да
      б. Не
      в. Разсейвам се
      г. Друго (моля допълнете)
      10. Кое Ви "спасява", помага Ви да възобновите своите сили и да продължите напред?
      а. Семейството
      б. Домашният любимец
      в. Приятел/ка
      г. Пътуване, екскурзия
      д. Друго (моля допълнете)
      11. Какъв е цветът на вашето ежедневие?
      Свободен отговор: ...
      12. Аз съм..
      а. сангвиник
      б. холерик
      в. флегматик
      г. меланхолик

Ако смятате, че има нещо за редактиране, допълване, ако въпросът е неточно формулиран, моля, напишете ми Вашето мнение

• от User15
      Здравейте имам проблем с каране на колата на бензин. На празен ход си работи нормално, когато тръгна да превключвам забива. Когато колата загрее започва да забива по малко, a на газ си е добре. Някой има ли идея какъв може да е проблема? Колата е NIssan Terrano 2.4.
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.