Премини към съдържанието
Юлиянчо

[Help] Разработка на приложение за Андроид

Препоръчан отговор

Здравейте, 
Не съм сигурен, че тук е правилното място за тази тема.

Искам да помоля и попитам дали някой може да ми помогне с направата на едно малко приложение за Андроид, което е за смяна на Background-a с няколко тапетчета и едно бутонче Set Wallpaper и място за Google реклама. Поне, ако има разработчици, да ми сподели дали е трудно за направа и приблизително колко би излязло ако се поръча на фирма, защото аз не съм правил досега приложение и не мога да преценя. A и задължителния отговор, който е просто линк към http://developer.android.com/не ми помага, защото уроците до едно положение са описани после само готови кодове ти дават да копираш и нито обясняват защо е така и за какво са просто копирайте ги еди къде си. 

А и имам едно въпросче, къде се провеждат що годе добри курсове за разработки на приложения на Андроид?

Знам, че идеята за помощ е доста голяма услуга, но няма към кой да се обърна и се надявам да са останали още от онези хора, от които бях и аз, преди някъде 10 години, когато някой имаше проблем и пишеше тук или в други форуми и много хора се отзоваваха на помощ и даже стъпка по стъпка описваха и обясняваха по Skype smoke.gif

Весели Празници! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и имам едно въпросче, къде се провеждат що годе добри курсове за разработки на приложения на Андроид?

В случая самообучението е най-доброто обучение - а това ще ти помага много и в работата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като научиш как се правят приложения (не че аз знам) прави 2 версий на приложенията.

1 - безплатна, с реклами.

2 - платена, но без реклами.

И в двата случая ще печелиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.